Сергій Квіт
Сергій Квіт dyvys.info

В Україні стартував Проєкт з академічної доброчесності для викладачів вишів

Читайте по-русски
У ньому можуть взяти участь всі заклади вищої освіти

В Україні стартував проєкт з академічної доброчесності та якості освіти для викладачів вишів. У межах ініціативи викладачі українських університетів зможуть здобути нові навички – задля розвитку академічної доброчесності та якості освіти у своїх закладах. Яка головна мета цього проєкту та чи всі виші зможуть узяти в ньому участь – знають журналісти "5 каналу".

Проєкт спрямований насамперед на формування саме академічної культури студентів та викладачів, а також тих, хто працює над науковими роботи. Крім того, проєкт направлено на формування свідомого громадянського суспільства. 

На презентації цього проекту були представники Міністерства освіти і науки України, представники національного агентства із забезпечення якості освіти, представники американських рад в Україні і посольства США. 

Цей проєкт триватиме два роки і складається з трьох компонентів. Перший компонент – системна співпраця з десятьма центрами забезпечення якості освіти. Другий компонент – робота з національним агентством із забезпечення якості освіти, а саме з комітетом етики та академічної доброчесності. Третій компонент – це безпосередньо робота з тими закладами вищої освіти, які готують педагогічних працівників, а також робота над онлайн-курсами, які підвищуватимуть академічну доброчесність учасників педагогічного процесу.

"Ці завдання, які ставить перед собою проєкт, не лише дуже амбітні, а й доволі довготривалі. Тому що фактично, наскільки я розумію, цей проєкт спрямований на зміну академічної культури наших закладів вищої освіти. Культура не змінюється так швидко, як би тобі хотілося. Тобто мають бути виховані цілі покоління студентів в цій атмосфері. Дуже важливо, щоб заклади вищої освіти стимулюються до створення власних політик в академічній доброчесності, власних документів, кодексів і таких курсів з академічного письма", – розповів голова НАЗЯО Сергій Квіт. 

Відкриття проекту збіглося з Міжнародним днем академічної доброчесності. Дедлайн подачі документів на цей проєкт триватиме до 2 листопада, тому всі заклади вищої освіти можуть скористатися цим шансом.

Олександр Таран, "5 канал"

Попередній матеріал
"ЄС" виступатиме проти коаліції Кличка, "ОПЗЖ" і "слуг" у Київраді – Габібуллаєва
Наступний матеріал
Вдома чи в школі – Шкарлет пояснив, як проходитиме навчання після закінчення канікул
Loading...

Москаль підозрює, що диплом Зеленського про вищу освіту фальшивий – подробиці

"СтопРеванш": Зеленського підозрюють, що його диплом про вищу освіту – фальшивий

Геращенко: Уряд Зеленського вдруге "заморозив" підвищення зарплат освітянам

Онлайн та офлайн – як в студентів розпочався новий навчальний рік – сюжет

З дотриманням традицій та вимог карантину: у Львові в Академії сухопутних військ пройшов День знань

Зеленський підписав закон про вступ без ЗНО випускників з ОРДЛО та Криму