Шкарлет разом із Зеленським
Шкарлет разом із Зеленським 5 канал

Дослідники заявили, що в дисертації Шкарлета виявили плагіат з "російськими вухами"

  Читайте по-русски
  Автори "плекають надію, що т.в.о. міністра освіти буде відпущений з посади на свободу"

  У докторській дисертації т.в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета нібито знайшли академічний плагіат. Про це повідомляє сайт false-science.ucoz.ua, який відстежує помилки та фальсифікації в наукових роботах.

  "Академічний плагіат виявлений на с. 53–64, 284–292, 295–304, 307–308, 318–376 (усього – 92 сторінки), що становить 25,4%", – йдеться в дослідженні сайту.

  Також, за словами авторів дослідження, Шкарлет "переписував російські джерела". Зокрема, зазначається, що т.в.о. міністра освіти використав "дисертацію Г.Сілкіної, яка стала джерелом текстових запозичень для Шкарлета".

  "Якщо не брати до уваги, що в студентському рефераті переписаний російський підручник, виходить, що докторська дисертація ліпиться із студентських рефератів", – стверджують автори.

  "Автори плекають надію, що компетентні органи (МОНУ? НАЗЯВО? ОП?) звернуть увагу на витівки видатного майстра чужого слова, згаданого в 9 наших публікаціях, а сам він буде позбавлений наукового ступеня доктора економічних наук та вченого звання "професор". Ну й, само собою, буде відпущений з посади в. о. міністра освіти і науки на свободу. Автори також без надії сподіваються, що С. Шкарлет поверне до бюджету незаслужено виплачені йому надбавки за фіктивні ступінь та звання", – зазначається в дослідженні.

  Нагадаємо, як нещодавно стало відомо, Міносвіти намагається ліквідувати агентство, яке розслідує плагіат у наукових роботах виконувача обов'язків міністра Сергія Шкарлета.

  Попередній матеріал
  Вибори у Білорусі: Координаційна рада з питань передачі влади озвучила вимоги
  Наступний матеріал
  Ляшко дав пораду українцям, які не вірять в існування коронавірусу
  Loading...