Шкарлет
Шкарлет фото Лівий берег

МОН намагається ліквідувати агентство, яке розслідує плагіат у наукових роботах в.о. міністра освіти

Читайте по-русски
Йдеться про Національну агенцію із забезпечення якості вищої освіти

Міносвіти намагається ліквідувати агентство, яке розслідує плагіат у наукових роботах виконувача обов'язків міністра Сергія Шкарлета.

Йдеться про Національну агенцію із забезпечення якості вищої освіти. Її чільник Сергій Квіт переконує, урядовці потай підготували законопроєкт, який позбавляє повноважень його відомство. Фактично це означає ліквідацію.

У Міністерстві освіти не приховують, роботою агенції незадоволені та вважають її неефективною. Виконувач обов'язків міністра Сергій Шкарлет переконує, повноваження з перевірки наукових робіт на плагіат в агенції не забиратимуть, а саме відомство не ліквідовуватимуть. Мовляв, Міносвіти лише прагне розблокувати роботу відомства.

"Перевірка академічної доброчесності і плагіату по проєкту закону залишається за Національною агенцією. Щодо мене – спеціалізована юридична установа, яка займається оцінкою, майже закінчила висновок. По цьому буде окремий брифінг", – сказав Сергій Шкарлет. 

"Ми отримали запити від народного депутат та громадських організацій щодо можливого плагіату в роботах виконувача обов'язків міністра. Ми зробили йому офіційний запит. І офіційний запит на його університет. Від університету ми відповідь отримали, але від нього ми ще чекаємо", – розповідає голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергій Квіт. 

Нагадаємо, під Кабінетом Міністрів кількасот людей протестували із вимогами звільнення новопризначеного виконувача обов'язків міністра освіти Сергія Шкарлета. Серед мітингарів науковці, викладачі, студенти та громадські активісти. Вони переконані, що цю посаду Шкарлет обіймати не може.

 

Попередній матеріал
Почали із запізненням – і нічим не завершили: як обирали запобіжний захід "підривнику" Сухробу Карімову
Наступний матеріал
Карантинний бунт; Вітольд Фокін долучився до ТКГ; Лукашенко проти "вагнерівців" – "Інфовечір"
Loading...