акція протесту
акція протесту 5 канал

Перший день після призначення Шкарлета: із МОН іде заступник міністра – активісти виходять на вулиці

Читайте по-русски
Під стінами Міносвіти Шкарлету пригадали і купівлю автівок за державний кошт начебто для потреб Чернігівського університету

Не лише кадровий голод у команді президента, а й ознака відсутності стандартів якості для осіб, які керують країною. На цьому наголошує ексзаступниця міністра освіти, парламентарка Інна Совсун. Каже: пана Шкарлета, котрого "зловили" на плагіаті, ще й призначили у час, коли вступна кампанія в розпалі. А новий чільник міністерства не знає основ та ймовірно некомпетентний.

"Це питання, яке давно назріло. Коли в нас немає законодавчих механізмів, які є недоброчесними, будуть на посаді, коли людей звинувачують плагіаті і корупції, всі чули про автомобіль її ставлять на чолі Міністерства освіти і науки", – каже Інна Совсун. 

Депутатка зареєструвала законопроєкт, який може заборонити займати посади ректорів чи членів уряду особам, у роботах яких виявили плагіат. Нині документ відкритий до підписання депутатами. Підтримує цю позицію й ексчільниця Міністерства освіти й науки Ганна Новосад. Каже: схоплені на плагіаті люди не мають морального права на обіймання посади.

Мінімальні корективи та видавання тексту за свій – резюме від фахівців, які аналізували публікації ексчільника Чернігівського університету.

Перший день після призначення – і перша акція протесту. Під стінами Міносвіти Шкарлету пригадали і купівлю автівок за державний кошт начебто для потреб Чернігівського університету. І його наближеність до скандального міністра освіти часів Януковича Дмитра Табачника. Наголошують: призначення Шкарлета – це проросійський крок, який веде в минуле.

акція протесту
акція протесту5 канал

"РФ завжди хотіла контролювати МОН та МОУ, вплив там. Зокрема, через виховання проросійськи налаштованої молоді, зокрема і в школі. І стало впродовж останніх років ставати проукраїнським. І нині ставленик Табачника, зашкварений, призначений на такий стратегічний напрямок", – переконаний співорганізатор руху "Ні капітуляції" Мирослав Гай. 

Активісти наголошують: дії влади дають ляпаса всій науковій та освітній спільноті України. Наступну акцію із закликом звільнити Шкарлета проведуть уже під Кабміном у вівторок, 30 червня.

Олена Рибінська, Олексій Сопільняк, "5 канал"

Попередній матеріал
Сімейні пристрасті: Деркач оформив усе майно та бізнес на дружину і таємно з нею розлучився
Наступний матеріал
Поліція, група підтримки і суперечка з журналістами ZIK: чим завершився розгляд апеляції Стерненка
Loading...

Приятель Табачника та плагіатор: Кабмін призначив нового в.о. міністра освіти Шкарлета

Комітет ВР не підтримав кандидатуру Шкарлета на посаду міністра освіти

Скандал довкола претендента на посаду міністра освіти: хто такий Сергій Шкарлет – сюжет