Дінара Габібуллаєва
Дінара Габібуллаєва 5 канал

"ЄС" виступатиме проти коаліції Кличка, "ОПЗЖ" і "слуг" у Київраді – Габібуллаєва

Читайте по-русски
Зеленський зараз є м'якою подушкою для проросійських сил, вважає кандидатка в Київраду

Нині відбувається сильний тиск Банкової на чинного міського голову Києва, тому загроза майбутньої коаліції Кличка, "слуг народу" та "ОПЗЖ" є цілком реальною. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказала кандидатка в депутати Київради від "ЄС" Дінара Габібуллаєва.

"Об'єднання в коаліцію "слуг", "ОПЗЖ" та партії "УДАР" – це насправді можливо. Тому "Європейська солідарність" йде в Київраду, аби контролювати міського голову, контролювати нестворення цієї коаліції. Для нас дуже важливо підтримувати проєвропейський вектор розвитку нашої столиці, серця України. Для нас дуже важливо, щоб на порядку денному були питання, які розвивають столицю, розвивають Україну", – сказала Габібуллаєва.

На її думку, зараз у Києві тривають політичні інтриги в інтересах певної особи. "І ця особа всім відома – сидить на Банковій. І тому мені здається, що зараз дуже важливо, аби кияни обирали ідеологічні партії", – сказала кандидатка в депутати.

"Багато хто намагається сісти на шпагат, дивитися в очі Путіну, намагається повернути дискурс про те, що в нас є "братній народ". І все це починається зі столиці. Як буде голосувати Київ, так буде голосувати вся країна", – вважає Габібуллаєва.

За її словами, не можна дозволити, щоб проросійські реваншистські партії включно із чинною провладною партією повернули нас назад.

"У "Європейської солідарності" немає амбітних домовленостей із певними лідерами. У нас є домовленість про те, що влада в Київраді має бути із чітким проукраїнським і проєвропейським характером. Якщо хтось має інші погляди, то нам не по дорозі. Тому, якщо "УДАР" і "слуги народу" формуватимуть коаліцію, то "ЄС" не приєднається до них – ми готові йти в опозицію. Для нас важливо, куди рухається країна, куди рухається Київ", – вважає Габібуллаєва.

За її словами, якщо Кличко та "слуги народу" намагатимуться доносити людям меседжі про "братськість" з "руським миром" або про ініціативи, які суперечать інтересам киян, "ЄС" ніколи цього не дозволить. "Готові бути в жорсткій опозиції до Кличка, якщо він відійде від тих ідеологічних рамок, які були нами поставлені ще у 2015 році", – сказала вона.

"Зеленський зараз є м'якою подушкою для проросійських сил. Такі політичні проєкти, як "За майбутнє", олігархічні проєкти, прокремлівські проєкти, як Шарій – вони просуваються все ближче до влади. А це означає, що є підтримка – і це є загрозою. Тому закон про столицю буде інструментом тиску Банкової на Кличка – аби він грав під ту дудку, яку диктуватиме Банкова. І тому ми йдемо в Київраду, аби не дозволяти таким речам відбуватися", – підсумувала Габібуллаєва.

Нагадаємо, за даними соцопитування, більше ніж половина українців асоціює з інтеграцією України в Європу партію "Європейська солідарність".

Попередній матеріал
Справа Шеремета: під Шевченківським судом почалась акція підтримки обвинувачених (оновлено)
Наступний матеріал
В Україні стартував Проєкт з академічної доброчесності для викладачів вишів
Loading...