Олександр Турчинов
Олександр Турчинов segodnya.ua

Зеленський не зможе прикрити Кримом власну безпорадність та повзучу капітуляцію – Турчинов

Читайте по-русски
У головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості звільнити Крим військовим шляхом, зауважує Турчинов

Зеленський, розігруючи з різними представниками п'ятої проросійської колони кримську карту, намагається відвернути увагу суспільства від власної політики повзучої капітуляції. Про це написав керівник Центрального штабу "Європейської солідарності" Олександр Турчинов на своїй сторінці у Facebook

"Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримську карту, Зеленський намагається відвернути увагу суспільства від власної політики повзучої капітуляції, приниження армії і країни, від передачі ворогу інформації про унікальну операцію наших спецслужб та провалу затримання російських військових злочинців", – наголошує Турчинов.

Він зауважив, що у своїй програмній промові, проголошеній сьогодні перед Верховною Радою, Володимир Зеленський "черговий раз дав наказ своїм кишеньковим слідчим розібратися з тими, хто "без бою віддав Крим". 

"Це спроба Зеленського приховати свою відповідальність за провал боротьби з пандемією, масштабну корупцію, руйнацію економіки, власну безпорадність та нездатність керувати країною", – зазначив Турчинов.

Він також додав, що дивно чути таку войовничу риторику від людини, яка весь час свого перебування на посаді верховного головнокомандувача робить усе, щоб ухилитись від будь-якого, навіть локального бою з ворогом, від того, щоб звільнити хоча б метр української землі. 

Керівник Центрального штабу "ЄС" також додав, що його неможливо залякати кримінальними переслідуваннями.

"Я це проходив і в часи Януковича, і в часи Кучми. Мені є про що свідчити", – сказав він. І додав, що готовий в деталях розповісти, "як у тих жахливих умовах ми врятували країну, як придушили сепаратистські заколоти від Харкова до Одеси, як реанімували Збройні сили, як зупинили просування ворога на захід і почали звільнення нашої землі…".

Крім того, пояснив Турчинов, якщо говорити про звільнення військовим шляхом Криму від російських окупантів, "то в головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є для цього всі можливості, тим паче, що в юридичному плані окупація Криму в 2020-му році нічим не відрізняється від окупації півострова у 2014-му".

Читайте також: Передвиборчий популізм чи озвучення стратегії держави: як відреагували нардепи на виступ Зеленського

Попередній матеріал
Передвиборчий популізм чи озвучення стратегії держави: як відреагували нардепи на виступ Зеленського
Наступний матеріал
Рятувальники Дніпра тренувалися швидко виводити людей з охоплених вогнем ТРЦ
Loading...

Спецефір: ток-шоу "Говорить Великий Львів"

"Це не просто маразм, це злочин": Турчинов жорстко відповів Фокіну щодо виборів в ОРДЛО

Олександр Турчинов відповідає Фокіну – ток-шоу "Велика Політика" – прем'єра

"Договорняки" між "слугами" й ОПЗЖ свідчать про згортання євроінтеграції України – Турчинов

Олександр Турчинов закликав підтримати петицію родичів загиблих на Донбасі про створення ТСК щодо "вагнерівців"

"Влада бреше": керівництво України хоче знищити докази про підготовку затримання "вагнерівців" – Турчинов