Олександр Турчинов
Олександр Турчинов Програма Рандеву / 5 канал

"Договорняки" між "слугами" й ОПЗЖ свідчать про згортання євроінтеграції України – Турчинов

Читайте по-русски
Україна ризикує втратити безвіз і міжнародну фінансову підтримку

Синхронне голосування "Слуги народу" та "ОПЗЖ" в парламенті за склад комісії з обрання глави САП – явна демонстрація утворення нової коаліції між цими політсилами, вважає Олександр Турчинов. Про це він заявив у коментарі для "Еспресо".

"Договорняк" між "Слугою народу" і ОПЗЖ є свідченням розподілу сфер впливу, а також є "фактичною ліквідацією незалежності та неупередженості антикорупційних органів", – сказав Турчинов.

"Останнім часом відбувається повна системна руйнація незалежних антикорупційних інститутів, які були створені в 2015-2018 роках. Реальну боротьбу з корупцією намагаються підмінити керованими "міжсобойчиками", мета яких – приховати масштабні корупційні злочини чинної влади та забезпечити замовне переслідування політичних опонентів", – зазначив він.

На думку Турчинова, голосування за склад комісії з обрання глави САП показало, що "слуги" і ОПЗЖ "мають повний консенсус із основних питань внутрішньої і зовнішньої політики".

Колишній секретар РНБО наголосив, що це голосування – чергове свідчення згортання європейської інтеграції, яке, "судячи з жорсткої реакції наших стратегічних партнерів, може завершитись найближчим часом втратою безвізу та заморожуванням фінансової підтримки".

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли про те, що "Слуга народу" та ОПЗЖ планують взаємну співпрацю.

Попередній матеріал
Міноборони наказало штрафувати військових ЗСУ за вогонь у відповідь по російських окупантах – документ
Наступний матеріал
Як скандал із нардепом Юрченком вплине на позиції "слуг" перед виборами – Тізенгаузен
Loading...