Студенти, вступники
Студенти, вступники https://hyser.com.ua

Вступна кампанія 2020: у МОЗ розповіли про цьогорічні нововведення

  Читайте по-русски
  Вступна кампанія в установи вищої освіти розпочнеться 1 серпня

  В Україні 1 серпня стартує вступна кампанія у заклади вищої освіти. Цьогоріч абітурієнти зможуть подати до 5 заяв на бюджет, а також необмежену кількість заяв на контракт. Про це розповів заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко під час брифінгу, повідомляє "РБК-Україна".

  За його словами, вступники зможуть подати заяви на бюджет у період з 13 до 22 серпня. Вступна кампанія в установи вищої освіти розпочнеться 1 серпня.

  "1 серпня о 10:00 буде відкрита можливість реєстрації електронних кабінетів", – сказав Вітренко.

  Також цього року абітурієнти пільгових категорій зможуть подати електронні заяви на вступ за наявності хоча б одного сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання 2017-2020 років.

  "Для цього їм потрібно перед подачею заяв звернутися в один із закладів вищої або професійної освіти з підтвердними документами для внесення в Реєстр осіб зі спеціальними умовами", – розповів заступник міністра.

  Ще однією новацією стала можливість абітурієнтам складати вступні іспити замість ЄДІ, а також проходити творчі конкурси на певні спеціальності при вступі на бюджет. Такі абітурієнти могли зареєструватись у закладі вищої освіти для складання таких екзаменів і творчих конкурсів з 24 липня. Складання іспитів і написання творчих конкурсів пройде з 1 до 12 серпня.

  Крім цього, цьогоріч освітні центри "Крим – Україна" та "Донбас – Україна" будуть створені у всіх університетах МОН, МОЗ, Мінкультури та у трьох закладах вищої освіти МВС.

  У Міносвіти повідомили, що тепер у рамках окремої квоти на участь у конкурсному відборі претендуватимуть не тільки абітурієнти з АР Крим і Севастополя, а й із непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей, лінії зіткнення.

  Читайте також: "Не проти" тестів, але "за адекватне оцінювання знань". Бакалаври юридичних ВИШів оскаржують вступні тести до магістратури.

   

  Попередній матеріал
  Російські найманці вгатили з гранатометів біля Новотошківського
  Наступний матеріал
  Восени на Луганщині планують відкрити ще два КПВВ
  Loading...

  У МОН розповіли про три можливі сценарії початку навчального року

  Українські випускники складають останній предмет основної сесії ЗНО – з хімії

  Вступники на магістратуру проти МОН: чому тести з права масово оскаржують і що відповідають у відомстві

  Випускники в понеділок складають ЗНО з біології – скільки людей виявили бажання

  Вступникам-2020 дозволили взяти відстрочку від весняного призову – МОН

  Міністерство освіти попросило Міноборони відтермінувати призов в армію для вступників