Євген Баженков
Євген Баженков Інститут модернізації змісту освіти

Новий голова ІМЗО працював під керівництвом Табачника і фігурував у корупційній справі – НУШ

  Читайте по-русски
  Євген Баженков очолював у МОН департамент взаємодії з центральними органами виконавчої влади, засобами масової інформації та громадськими організаціями

  Виконувачем обов’язків директора Інституту модернізації змісту освіти став Євген Баженков, повідомляється на сайті інституту.

  Тим часом, як повідомляється на сайті Нової української школи, Баженков раніше фігурував у справі розкрадання майна Фонду соціального страхування та працював у МОН за часів Табачника. Також зазначається, що на сайті інституту вже змінено керівника, утім наказу про призначення поки немає в доступі.

  Баженкова звільнили з посади директора Фонду соціального страхування в травні 2018 року. Підставою для звільнення стало його рішення про зміну форми власності із державної на приватну 71 об’єкта фонду.

  В "Урядовому кур'єрі" повідомляли, що у вересні 2017 року він підписав листи щодо передачі 59 об’єктів нерухомості, проте протокольним дорученням фонду його зобов’язали відкликати ці листи. Євген Баженков не виконав цього доручення, що призвело до втрати ще 12 об’єктів. Вказівки, які він надав керівникам управлінь виконавчої дирекції фонду в областях та місті Києві щодо зміни форми власності майна фонду, – є перевищенням службових повноважень.

  У листопаді 2019 року суд скасував рішення правління фонду про звільнення Баженкова. Після цього приватний нотаріус записав його в держреєстрі як директора фонду. Тоді Мінсоцполітики оскаржив це рішення нотаріуса в Мін’юсті, який скасував "поновлення" Баженкова на посаді.

  Також Баженков працював у Міністерстві освіти і науки, коли його очолював Дмитро Табачник. Із травня 2011 до грудня 2012 року він очолював там департамент взаємодії з центральними органами виконавчої влади, засобами масової інформації та громадськими організаціями. Згодом до червня 2014 року був у МОН головою комітету з фізичного виховання і спорту. Після цього працював в апараті генерального прокурора та заступником міністра молоді та спорту.

  Нагадаємо, міністр освіти та науки при Вікторі Януковичі Дмитро Табачник особисто вручав нинішньому в.о. міністра Сергію Шкарлету нагрудний знак та посвідчення "Заслужений діяч науки і техніки".

  Попередній матеріал
  Лукашенко каже, що переніс коронавірус "на ногах"
  Наступний матеріал
  МОЗ оновило перелік країн з "червоною" та "зеленою" зонами
  Loading...

  Стали відомі порогові бали для ЗНО з хімії та географії

  Близько 23 тисяч випускників не знають української мови та літератури – результати ЗНО

  У комітеті Ради розповіли про три сценарії навчання з 1 вересня

  "Посієте московський вітер – пожнете українську бурю": Парубій різко засудив русифікацію освіти

  Зеленський підписав закон про вступ без ЗНО випускників з ОРДЛО та Криму

  5 канал - трансляція наживо