Швидка допомога
Швидка допомога www.moz.gov.ua

В Україні хочуть створити єдину екстрену лінію 112 – Дубілет про те, як це має працювати

Читайте по-русски
Дубілет сказав, що його налякала статистика щодо того, скільки людей в Україні гине через те, що пацієнта відправили не в ту лікарню чи не за оптимальним маршрутом

В Україні хочуть створити єдину екстрену лінію 112, яка б об'єднала три екстрені служби. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Час: Online" розповів міністр Кабінету Міністрів, керівник Державної служби статистики України Дмитро Дубілет. 

"Один з проектів, які я зараз координую, – це 112 – це створення єдиної лінії та об'єднання 101, 102 і 103. Тому що це справді питання спасіння людських життів. Зараз у кожному місті і взагалі населеному пункті – якась окрема система, яка могла бути прописана ще 20 років тому. Немає системи швидкої реакції, щоб відправити, наприклад, машину медичної допомоги до потерпілого. І виходить, що тут дуже великий потенціал, щоб об’єднати це в одну сучасну правильну систему", – сказав міністр.

Дубілет також розповів, що нещодавно чув статистику, яку озвучила міністр охорони здоров'я, і ця статистика його налякала. 

"Мене налякала статистика про кількість людей, – не пам'ятаю точних даних, – які гинуть через те, що їх неоптимально відправляють у лікарні. Наприклад, не в ту лікарню їде машина або не за оптимальним маршрутом тощо", – зауважив міністр.

І пояснив, у чому суть екстреної служби 112: "Ми зараз працюємо над дуже великим і складним проектом із запуску лінії 112, де була б можливість одночасно викликати кілька служб за найоптимальнішим маршрутом тощо. Такі проекти дуже надихають".

Як повідомляв 5.UA, 19 січня 2020 року в Україні презентували браслети екстреної допомоги

Попередній матеріал
Вибух петарди в Дніпрі: поранена 17-річна дівчина померла
Наступний матеріал
Вірус із Китаю: у "Борисполі" санітарно-карантинні підрозділи зустрічатимуть літаки
Loading...