солдати в окопі
солдати в окопі фото uapress.info

"Вперше в історії України": "ЄС" домоглася прийняття закону про безкоштовну меддопомогу для учасників АТО

  Читайте по-русски
  За проєкт закону №1198 проголосували 323 народні депутати

  Закон, який уперше в історії України забезпечить право на безоплатне медичне обслуговування всіх учасників бойових дій, добровольців, співробітників ЗСУ і волонтерів, прийнято. Позитивного рішення вдалося досягти завдяки зусиллям партії "Європейська солідарність".

  Про це народний депутат від фракції "ЄС" Ірина Фріз написала на своїй сторінці у Facebook. Вона прокоментувала ухвалення Верховною Радою законопроєкту "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соціального захисту окремих категорій осіб з інвалідністю, отриманою внаслідок бойових дій.

  "Нарешті конструктивна опозиція отримала заслужену перемогу в боротьбі за права українців – проєкт Закону №1198 прийнято – 323 "за". Відтепер учасники бойових дій на території інших держав, військовослужбовці та працівники ЗСУ, учасники АТО, а головне – добровольці та волонтери, які отримали інвалідність унаслідок війни, матимуть повноцінне право на безоплатне медичне обслуговування в закладах охорони здоров'я МОУ, СБУ, СЗРУ, МВС України", – наголосила Фріз.

  Нагадаємо, раніше 5.ua розповідав, які медичні послуги стануть безкоштовними у 2020 році.

  Попередній матеріал
  "Мені роками надходили погрози" – співзасновниці "Батьки SOS" у Києві спалили авто
  Наступний матеріал
  Справа Шеремета: Антоненко подав позов проти Зеленського, Авакова та Рябошапки
  Loading...