Олег Дерипаска
Олег Дерипаска Facebook

В обхід санкцій: фірми російського олігарха Дерипаски ще досі працюють в Україні – "Схеми"

Читайте по-русски
У СБУ "Схемам" не пояснили, чому до санкційного списку не потрапили кілька дочірніх компаній, що належать Дерипасці

Журналісти "Схем" опублікували результати власного розслідування, які свідчать, що фірми російського олігарха з найближчого оточення президента Росії Олега Дерипаски в обхід санкціям видобувають в Україні кварцит та продають його російським оборонним підприємствам.

Слід зазначити, що серед компаній, які контролює Дерипаска, журналісти назвали кіпрську United Company Rusal Silicon Limited та її кінцевого бенефіціара Emergofin B.V. Компанії під введені раніше санкції не потрапили.

Крім того, компанія United Company Rusal Silicon Limited з 2011 року є власником ТОВ "Глухівський кар'єр кварцитів". Вона видобуває в Сумській області кварцит і вивозить його для оборонної промисловості до РФ.

Однак в СБУ "Схемам" не пояснили, чому до санкційного списку не потрапили кілька дочірніх компаній, що належать російському олігарху.

Як повідомляв 5.UA, Сполучені Штати Америки запровадили санкції проти громадян РФ, кораблів та компанії Maritime Assistance LLC, причетних до постачання авіапалива російським військовим у Сирії.

Санкції запровадили проти трьох фізичних осіб, п'яти кораблів та компанії Maritime Assistance LLC, що є підставною компанією підприємства "Совфрахт" та спочатку призначалася для роботи в Україні. США звинувачують "Совфрахт" у тому, що компанія організувала змову з метою ухиляння від санкцій для здійснення платежів та сприяння здійсненню постачання авіапалива російським військовим, що воюють у Сирії, для підтримки президента Башара Асада.

Попередній матеріал
Адвокат заявляє, що затримання Гладковського – протизаконне: включення
Наступний матеріал
Слідчий ДБР, який веде "справи Порошенка", близько пов'язаний із нардепом-соратником Коломойського – "Спостерігач"
Loading...

Зеленський зустрівся з Коломойським на Банковій – ОП

"Він вам не Бєня": в мережі розмістили відео з роз'ясненням, як діє Коломойський

"Переживаю, щоб тут ми не побачили чергової змови олігархів": Гопко про зустріч Зеленського з правлінням форуму, організованого Пінчуком