податкова реформа
податкова реформа obozrevatel.ua

Зміни, які не подобаються олігархам: експерт розповів про ризик відкату реформ

Читайте по-русски
Політолог Олеся Яхно попереджає про контрреволюцію, яка, на її думку, зараз відбувається в Україні

В ефірі "5 каналу", присвяченого темі перевиборів до Верховної Ради України, політичний експерт Олеся Яхно розповіла про можливу контрреволюцію в реформах.

"Зараз в Україні ми бачимо контрреволюцію, тому що, фактично, під новим і нібито запитом на нове, ми бачимо повернення старого", – сказала експерт.

Вона вважає, що конкретні зміни, на які Україна отримує міжнародну фінансову допомогу, подобаються не всім олігархам. Адже не всі вони є відкритими і "чистими" перед законом в інших країнах.

"Тому ризик відкату, він є. Але це було б не так критично, якби в нас не було війни і не було зовнішніх загроз…" – сказала Яхно.

Якісні зміни в державі можуть бути загальмовані також через популізм і відсутність чітких програмних положень у нового президента і його партії, вважає експерт.

"Реально, такої програми і позиції немає. І просто домінуватимуть інстинкти, навіть не інтереси, а інстинкти окремих суб'єктів: олігархів, чи окремих політиків", – відзначила Яхно.

Замість програми і пояснень про реальні кроки Зе-команди, за словами Яхно, оцінку політичним процесам дає Ігор Коломойський.

Як повідомляв 5.UA, Німеччина виділила Україні 82 млн євро на реформи

Попередній матеріал
Дощі, грози та шквальний вітер: 30 травня українці відчують вплив північного циклону
Наступний матеріал
У столичному метро зникнуть автомати з продажу жетонів
Loading...