Ілюстративне фото
Ілюстративне фото Фото з соцмереж

Український паспорт випередив усі країни СНД у рейтингу паспортів світу

Україна істотно поліпшила свої позиції завдяки отриманню безвізового режиму з ЄС

Сьогодні, 9 січня 2018 року, компанія Henley & Partners опублікувала щорічний індекс паспортів, який ранжує країни за можливістю відвідувати різні держави світу без візи. Український паспорт посів 44 місце в світі та перше – серед країн СНД, йдеться в повідомленні на сайті компанії.

У 2018 році було проаналізовано 200 країн і територій. 2018 року Україна посіла перше місце в рейтингу серед країн СНД і 44-е у світі. Зазначено, що країна істотно поліпшила свої позиції завдяки отриманню безвізового режиму з Європейським союзом у 2017 році. Росія зайняла 48-е місце, розділивши його з Молдовою та Чорногорією. Зазначається, що практично всі країни Співдружності поліпшили показники минулого року за кількістю країн з безвізовим в'їздом.

Протягом останніх п'яти років перше місце в рейтингу незмінно зберігається за паспортом Німеччини. Так, у 2018 році з німецьким паспортом можна подорожувати без візи до 177-ми країн світу – на одну країну більше, ніж минулого року.

Друге місце дісталося Сінгапуру (176 країн), третє розділили відразу вісім держав: Велика Британія, Данія, Італія, Норвегія, Франція, Фінляндія, Швеція, Японія. Громадяни цих країн дістали можливість відвідувати без візи 175 країн світу. Більшість з них за рік покращили свої безвізові показники. Останнє місце в рейтингу дісталося Афганістану, громадянам якого відкрито безвізовий доступ лише у 24 країни світу.

Індекс паспортів Henley & Partners, раніше відомий як Індекс візових обмежень (перейменовано в 2018 році), видається від 2006 року у співпраці з Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA), яка підтримує найбільшу в світі базу туристичної інформації.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Легалізація злочинців РФ: прокуратура викрила учасників "паспортної афери" – фото

Паспортна афера
/
Паспортна афера
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві поліція шукає вибухівку у двох приміських потягах
Наступний матеріал
НАБУ завершило розслідування корупційних схем у справі Мартиненка
Loading...

Канада готова працювати над "дорожньою картою" безвізу для України – Ґрод

Набув чинності безвізовий режим між Україною та ОАЕ

Bloomberg: Акції українських компаній стали найприбутковішими у 2017 році

Порошенко підбив підсумки 2017 року: чим має пишатися Україна

"Найгарніші личка": хто потрапив у ТОП-100 найвродливіших людей світу-2017

Півроку безвізу: скільки українців не пустили до ЄС