realist.online

Посол Джудіт Гоф розповіла, чому Британія не розглядає безвіз з Україною

Серед причин – обставини першого нападу на Аміну Окуеву та Адама Осмаєва

Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф розповіла, що обставини нападу на чеченських добровольців АТО Адама Осмаєва та Аміну Окуеву – перекреслює можливості для візової лібералізації країн у найближчий час.

В інтерв'ю для НВ, вона пояснила, що крім усього іншого, питання ускладнене недавнім прецедентом, коли паспорт громадянина України незаконно отримав іноземець, який стріляв у Осмаєва та Окуеву.

"Ми тепер чекаємо належного розслідування цього факту, щоб переконатися в тому, що процес видачі віз в Україні захищений і безпечний. Оскільки в іншому випадку лібералізація загрожує вже Британії та безпеці її громадян", – цитує видання слова Гоф.

Нагадаємо, ще після першого замаху на Аміну Окуеву та Адама Осмаєва, який відбувся 1 червня, нардеп та радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що нападник отримав українські документи у лютому 2016 року. "Буквально протягом п'яти днів він оформив собі і паспорт громадянина України, і закордонний паспорт, і довідку про ідентифікаційний код", – наголошував тоді Геращенко.

Український закордонний паспорт кілера, що намагався вбити Осмаєва та Окуеву 1 червня 2017 року
Український закордонний паспорт кілера, що намагався вбити Осмаєва та Окуеву 1 червня 2017 рокуфото РБК-Україна

Попередній матеріал
Росіяни пригнали до Дебальцевого новітню станцію супутникового зв'язку типу "Аурига" – Тимчук
Наступний матеріал
Цього року буде дан старт створенню Антикорупційного суду – Порошенко
Loading...