Петро Порошенко
Петро Порошенко Офіційний сайт Президента України

Цього року буде дан старт створенню Антикорупційного суду – Порошенко

Глава держави наголосив – 2017 рік продемонстрував необхідність захисту антикорупційної інфраструктури з боку Президента

Президент Петро Порошенко повідомив, що початок створенню Антикорупційного суду в України буде дано вже у 2018 році. Про це він написав у колонці для спеціального випуску видань "Новое время" та The Economist "Світ в 2018", передає НВ.

"15 грудня 2017 року запрацював новий Верховний суд, протягом року буде дано старт створенню Антикорупційного суду. Гроші в Бюджет-2018 на цю інституцію вже заклали, але мусимо пройти всі етапи схвалення закону і формування складу суддів", – пише глава держави.

Водночас Порошенко наголошує, що події кінця 2017 року показали, що антикорупційна інфраструктура потребує активнішого захисту з боку Президента.

"Особливо наголошую на гарантіях незалежності НАБУ. Вважаю неприйнятними будь-які форми тиску на цей орган. Як з боку політичного істеблішменту, так і з боку групи підтримки цього органу, яка агресивно нав'язує йому списки "клієнтів" з політично забарвленими "вироками", – підкреслив він.

Дивіться також фотогалерею:

Президент передав 18 автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV патрульним Тернопільщини – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Посол Джудіт Гоф розповіла, чому Британія не розглядає безвіз з Україною
Наступний матеріал
Підозрюваного у вбивстві сестри Ноздровської можуть амністувати – Найєм
Loading...