Twitter / Svyatoslav Tsegolko

Порошенко анонсував внесення на розгляд ВР законопроекту про Антикорупційний суд наступного тижня

При цьому глава держави зауважив: якщо ВР розблокує ситуацію і дасть можливість зареєструвати законопроект

Президент України Петро Порошенко анонсував внесення наступного тижня на розгляд Верховної Ради законопроекту про Антикорупційний суд. Про це глава держави сказав під час виступу на заході з нагоди початку роботи нового Верховного суду України.

"На черзі – законопроект про Антикорупційний суд. Я знаю, що велика частина громадськості, у тому числі і юридичної громадськості, не підтримує зазначений законопроект", – заявив він.

Порошенко нагадав, що звернувся до парламенту щодо створення робочої групи для напрацювання відповідного законопроекту, "щоб я, як Президент, міг врахувати рекомендації тих чи інших фракцій Верховної Ради для того, щоб уникнути дискусій та вийти на компроміс. На жаль, поки що це не було зроблено".

При цьому Президент сподівається, що народні депутати наступного тижня "розблокують ситуацію з Антикорупційним судом, відкликавши зареєстровані законопроекти, які є неконституційними і які визнані експертами, зокрема і Венеціанською комісією, такими, що не відповідають ключовим вимогам побудови судової системи, антикорупційного законодавства".

"Наступного тижня я внесу зазначений законопроект на розгляд Верховної Ради, якщо вона розблокує і дасть можливість його зареєструвати", – наголосив глава держави. 

Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко і директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард обговорили створення Антикорупційного суду і закликали Раду до дій.

Попередній матеріал
Захід з нагоди початку роботи нового Верховного Суду за участі Порошенка – відео
Наступний матеріал
З авіацією та бронетехнікою: Нацгвардійці провели вишкіл
Loading...

"Історію ми вже не змінимо, але можна змінити сьогоднішній день" – Порошенко про домовленість із Дудою щодо історичного питання

Порошенко і Лагард обговорили створення Антикорупційного суду і закликали Раду до дій

Президент отримав право призначати членів НКРЕКП поза конкурсом

"Якщо не побачу прогресу": Порошенко самостійно внесе законопроект про ВАСУ

Порошенко: Впровадження податку на виведений капітал може стати "нетривіальним рішенням" для зростання ВВП

Порошенко заявив про проведення референдумів щодо вступу в НАТО і ЄС "в дуже скорому досяжному майбутньому"