Петро Порошенко та Крістін Лагард
Петро Порошенко та Крістін Лагард president.gov.ua

Порошенко і Лагард обговорили створення Антикорупційного суду і закликали Раду до дій

Президент і директор-розпорядник МВФ наполягають на необхідності об'єднання Верховної Ради і розгляду законопроекту щодо Антикорупційного суду до кінця року

Президент України Петро Порошенко провів телефону розмову з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард. Про це інформує прес-служба глави держави.

"Петро Порошенко та Крістін Лагард скоординували підходи до створення Антикорупційного суду в Україні, з урахуванням відповідної ініціативи глави держави, а також забезпечення ефективної діяльності антикорупційних інституцій", – йдеться у повідомленні.

Крістін Лагард запевнила, що Фонд підтримує зусилля української влади у боротьбі з корупцією "з урахуванням досягнень на шляху започаткування відповідних антикорупційних інституцій". Своєю чергою, Президент поінформував директора-розпорядника про прогрес у впровадженні реформ в Україні.

"Президент та директор-розпорядник МВФ закликали політичні сили у Верховній Раді України продемонструвати виняткову відповідальність та об'єднатися у підтримці законопроекту щодо Антикорупційного суду для його якнайшвидшого розгляду ще в цьому році", – резюмували у прес-службі.

Дивіться також фотогалерею:

"Відверта і дуже позитивна": Друга заокеанська зустріч Порошенка і Трампа у фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Активісту Балуху в окупованому Криму висунули нове звинувачення
Наступний матеріал
На заводі у Стрию Львівської області вибух: загинув працівник
Loading...