Офіційний сайт Президента України

Планую підписати закон про антикорупційний суд до кінця поточного року – Порошенко

Необхідно створювати спеціальну робочу групу для розробки закону про антикорупційний суд

Розробити новий законопроект щодо антикорупційного суду закликає Президент. Він наполягає створити робочу групу, яка має опікуватись цим питанням. Про це Петро Порошенко заявив під час зустрічі з прикордонниками. Більше знає кореспондент "5 каналу" Сергій Барбу.

Щодо самого заходу – сьогодні прикордонники отримували автомобілі. Вони поїдуть охороняти українські рубежі на заході, півночі та деяких ділянках східного кордону. ДПСУ отримала близько 60 автомобілів, а також легкий тактичний автомобіль, чотири автобуси. Президенту також представили спеціальне інженерне містечко, яке має розміщуватися на українських кордонах.

"Майже 18 тис. прикордонників пройшли випробування бойовими діями на сході нашої держави в нашій боротьбі проти російського агресора. Я хочу сказати, що я як Президент і керівництво держави – високо цінуємо героїчні та високопрофесійні дії військовослужбовців прикордонного відомства. 793 прикордонники заслужено нагороджені державними нагородами. 69 прикордонників, захищаючи рідну землю, віддали своє життя за Україну", – зазначив Порошенко.

Президент наголосив, що ситуація в зоні АТО за останні три дні різко погіршилась. Далі голова країни говорив про події внутрішньополітичного характеру, зокрема – про зняття недоторканності з народних обранців. Згадав і про антикорупційний суд – впевнений, що вже цього року може підписати відповідний закон, якщо вдасться його розробити. А на це Порошенко сподівається, і каже, що для цього потрібно створювати спеціальну робочу групу. Передбачені для роботи антикорупційного суду гроші є і в бюджеті.

"Наполягаю і наголошую, щоб за участю представників всіх фракцій негайно почалася робота по розробці нового проекту, де будуть враховані всі пропозиції Венеціанської комісії. Графік створення нового суду, як я його собі уявляю і планую, передбачає підписання Президентом ухваленого закону про антикорупційний суд до кінця поточного року. Це є абсолютно реальним", – резюмував Президент.

Дивіться також фотогалерею:

Готовність №1: Прикордонники показали, як зміцнили рубежі через "Захід-2017" в Білорусі – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
ДТП у Харкові: З'явилося нове відео аварії, зняте з відстані кількох метрів (18+)
Наступний матеріал
Вмовляв військкомат поїхати в АТО: у Кременчуці відкрили меморіальну дошку герою
Loading...