Правосуддя
Правосуддя pixabay.com

Недовго чекати: Луценко повідомила, коли буде готовий президентський законопроект про антикорупційний суд

Ірина Луценко наголосила на необхідності протягом двох тижнів створити робочу групу з напрацювання тез до проекту закону

Варіант законопроекту про антикорупційний суд готовий подати до Верховної Ради Президент Петро Порошенко вже за два тижні. Свій варіант глава держави представить у випадку, якщо до того часу народні депутати не створять робочу групу, яка б напрацювала тези до документа. Про це під час засідання Погоджувальної ради повідомила представник Президента в парламенті Ірина Луценко, передає "5 канал".

"Без такої робочої групи неможливо буде мати консенсус у залі після того, як цей законопроект буде винесений на голосування в зал. Якщо протягом двох тижнів не буде створена така робоча група і не будуть внесені основні позиції, Президент готовий вже через дві неділі представити парламенту свій варіант антикорупційного суду, і це законопроект", – зазначила вона.

Варто відзначити, що у порядку денному на вівторок, 7 листопада, у парламентаріїв два виборчих кодекси. Крім того, на розгляді може з'явитися ще й блок питань державного бюджету. Спікер Андрій Парубій уже попросив і уряд, і профільний комітет узгодити між собою, які саме документи щодо бюджету виноситимуть на розгляд.

Нагадаємо, свого часу Венеціанська комісія оцінила ініціативу Президента щодо Антикорупційного суду.

Дивіться також фотогалерею:

"Почекун" у Верховній Раді чекає відвідування і роботи нардепів

"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
/

Попередній матеріал
Під Верховною Радою "презентували" сигарети "Шкільні": до чого тут новий законопроект
Наступний матеріал
Росія повинна вивести свої війська з Донбасу, щоб туди зайшли миротворці – експерт
Loading...