5 канал

Ситник: Працювати у антикорупційному суді не буде багато бажаючих

В ефірі "5 каналу" в ексклюзивному інтерв'ю директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що на сьогодні після передачі справ НАБУ до суду відбувається гальмування судового розгляду цих справ

"Головне завдання - створити інституцію (Антикорупційний суд - 5.UA), яка буде здатна розглянути ті справи, які ми передаємо в суд. Нажаль, ми бачимо, що після передачі справи до суду йде гальмування і таких прикладів дуже багато. Ми постійно викладаємо динаміку розгляду справ у судах, це так само робить і Спеціалізована антикорупційна прокуратура, щоб продемонструвати наскільки тяжка ситуація в судах. Тому, це не просто створення заради процесу створення, а це створення інституції… Я впевнений, що перший суддя, який винесе рішення по цій категорії справ, він ввійде в історію як найсміливіший суддя", - зазначив Ситник.

"Коли певні експерти говорять, що недоцільно створювати цю інституцію, то це не інституція – це частина судочинства, яка включає в себе суддів, які готові розглядати ці справи. Не тільки з точки зору фаховості, а з точки зору моральних якостей, оскільки не кожен суддя може витримати той публічний тиск, який здійснюється при розгляді цих справ… Я не думаю, що буде дуже багато бажаючих працювати в такому суді", - наголосив він.

Попередній матеріал
Вогонь з "Граду": захисники Новозванівки показали наслідки ворожої атаки
Наступний матеріал
На згадку 1111 розстріляних: у Києві провели панахиду за жертвами Соловецького етапу
Loading...

Як НАБУ перевірятиме справжність депутатського лотерейного везіння – ексклюзивне інтерв'ю з Артемом Ситником

Заволодіння майном "Енергоатома": НАБУ повідомила екс-нардепу Мартиненку про нову підозру

Розенблат подав до суду на Ситника і Лещенка через "втручання у вибори США"

НАБУ: Обшуки у Труханова пов’язані з двома справами

Обшуки у міського голови Одеси – перші подробиці з місця подій

Детективи НАБУ провели слідчі дії в кабінеті очільника Одеси - ЗМІ