Володимир Балух
Володимир Балух 5 канал

Активісту Балуху в окупованому Криму висунули нове звинувачення

Заміна статті за звинуваченням веде до більш серйозних наслідків для українця

Окупаційна влада Криму висунула нові звинувачення українському активісту Володимиру Балуху. Тепер йому закидають "дезорганізацію діяльності установ, що забезпечують ізоляцію від суспільства", передає "Кримська правозахисна група".

Як зазначається, звинувачення висунули в рамках виробництва, яке правоохоронці відкрили під час утримання Балуха в СІЗО Сімферополя. Раніше в цій справі активіста звинувачували в насильстві над представником влади.

"Заміна статті за звинуваченням веде до більш серйозних наслідків для українця. Імовірність того, що в рамках цієї кримінальної справи його знову відправлять до СІЗО, досить велика", – мовиться у повідомленні.

Затримали Володимира Балуха 8 грудня 2016-го року. Його звинуватили в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, які нібито знайшли на горищі його будинку. Балух своєї провини не визнав. Впевнений, що арештований за встановлення українського прапору на даху, а також таблички на стіні будинку по вулиці Небесної сотні, 18.

1 грудня Балуха відпустили під домашній арешт. При цьому заборонили залишати помешкання, спілкуватися зі свідками, користуватися інтернетом та поштою. Активіст уже майже рік перебуває під вартою.

Дивіться також фотогалерею:

Затопили міста й позмивали автівки: Як у Криму лютувала негода – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Верховна Рада ухвалила Державний бюджет на 2018-й рік
Наступний матеріал
Порошенко і Лагард обговорили створення Антикорупційного суду і закликали Раду до дій
Loading...