Аміна Окуєва "Рандеву"
Аміна Окуєва "Рандеву" 5.ua

Пам'яті справжнього Патріота і Героя України – інтерв'ю з Аміною Окуєвою

Сьогодні, 30 жовтня 2017 року, в Глевасі під Києвом трагічно загинула Герой України Аміна Окуєва. Її автомобіль обстріляли з автомата невідомі. Редакція 5.UA щиро співчуває рідним та близьким. Ми будемо пам'ятати...

"Наскільки я знаю, його життю нічого не загрожує. Він знаходиться у свідомості. Але ніяких конкретних подробиць у мене немає. Я дуже рада, що він залишився живий. Це вийшло випадково, я не можу сказати, що я під час сутички думала, мені було головне його знешкодити. Я не думала, мені вбити його або не вбити. Таких думок, звичайно, не було. Головна думка - це знешкодити його і при цьому не поцілити в Адама", – сказала  Аміна Окуєва.

"Зараз я дуже рада, що він залишився живий, тому що дійсно, це може бути не просто справа державного значення, це може бути справа міждержавного значення. Тому що за нашою інформацією, він замішаний в аналогічних злочинах і в Європі, і в Туреччині. Це все належить перевірити слідству, тому що мова може йти про цілу мережу злочинів", – додала жінка. 

Нагадаємо, нападник громадянин РФ Артур Денісултанов. За інформацією ЗМІ, це особистий кілер Кадирова. Представився Аміні і Адаму як французький журналіст Алекс Верненр, нібито хотів взяти у них інтерв'ю. Кілер нібито хотів вручити подружжю подарунок. Натомість – дістав із коробки пістолет і почав стріляти в Адама. Аміна відкрила вогонь у відповідь. Отримавши кілька поранень, кілер закричав, що здається.

Попередній матеріал
Репортаж з фронту: як ворожі снайпери ведуть полювання на захисників Пісків
Наступний матеріал
Прифронтове Кримське замерзає без газу, а тепер – і без дров
Loading...

У вишиванці і в гарному настрої: Осмаєва виписали з лікарні

Осмаєв успішно відновлюється після нападу: "На зло ворогам скоро знову буду в строю"

Поліція не пускатиме до Осмаєва та Окуєвої нікого, крім лікарів та оперативників

Окуєва про агресію спецслужб РФ: "Не думаю, що найближчим часом їм вдасться повторити спроби нападу"

Нападнику на Осмаєва та Окуєву оголошено про підозру

Я не вважаю себе героєм: про що розповість у програмі "Рандеву" Аміна Окуєва