http://chask.net

Поліція не пускатиме до Осмаєва та Окуєвої нікого, крім лікарів та оперативників

Людей, які з'являтимуться біля осіб, які охороняються, і які не мають стосунку до їхнього лікування та проведення слідчих дій, негайно доставлятимуть до управлінь поліції

Екс-командир міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва Адам Осмаєв та його дружина Аміна Окуєва перебувають під посиленою охороною поліції. Про повідомляє Головне управління Нацполіції у місті Києві.

"Незважаючи на це, люди, які не мають жодного відношення до слідства, поширюють у мережі Інтернет повідомлення із закликами долучитися до забезпечення охорони добровольців. Інформуємо: поліція Києва не потребує будь-чиєї допомоги у забезпеченні безпеки всіх учасників кримінального провадження!" – йдеться в повідомленні.

Також зазначено, що людей, які з'являтимуться біля осіб, які охороняються, і які не мають стосунку до їхнього лікування та проведення слідчих дій, негайно доставлятимуть до управлінь поліції, де після проведення перевірки їхнім діям буде надано правову оцінку.

У поліції закликали громадян з метою уникнення будь-яких непорозумінь дотримуватися встановлених у таких випадках норм законодавства.

Як повідомляв 5.UA, напад на Осмаєва і Окуєву стався 1 червня у Подільському районі Києва. За даними поліції, чоловік, який назвався іноземним журналістом, завчасно домовився із подружжям про зустріч. Коли вони сіли в автомобіль, зловмисник дістав із коробки пістолет "Глок" і вистрілив у груди Осмаєву, Окуєва з метою самозахисту відкрила вогонь у відповідь і поранила нападника.

3 червня 2017 року слідчим слідчого управління Головного управління Нацполіції в місті Києві повідомлено про підозру 58-річному чоловіку, який вчинив замах на вбивство Адама Осмаєва та його дружини Аміни Окуєвої.

Окуєва запевнила, що не думає, що найближчим часом російським спецслужбам вдасться повторити спроби нападу.

Стрілянина на Подолі: Кілер здійснив замах на життя ветерана АТО Адама Осмаєва

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Волновасі затримали "козака війська Донського", який їхав оформляти українську пенсію
Наступний матеріал
У Туреччині виявили стародавнє місто з 52 печерами – фото
Loading...

Нападнику на Осмаєва та Окуєву оголошено про підозру

"Детективна історія": екс-працівник "Шустер Live" розповів, як кілер вийшов на Окуєву

Спроба замаху на ветерана АТО Осмаєва була не першою – дружина

Як російський кілер, що намагався вбити подружжя добровольців, потрапив до України, не привернувши уваги СБУ – "Час. Підсумки дня"

Геращенко: "Український політик уже впізнав кілера, який здійснив замах на Осмаєва і Окуєву"

Окуєва: "Адам при свідомості, все розуміє, стан досить стабільний"