Адам Осмаєв
Адам Осмаєв Аміна Окуєва/Facebook

Спроба замаху на ветерана АТО Осмаєва була не першою – дружина

Аміна Окуєва каже, що постійно отримує інформацію з різних джерел про те, що ФСБ намагається ліквідувати Адама

Спроба замаху на життя ветерана АТО Адама Осмаєва у четвер, 1 червня, була не першою. Про це повідомила дружина бійця Аміна Окуєва, передає видання LB.ua.

Як стало відомо, певний час тому поліція затримала чоловіка, що намагався підкласти вибухівку під автомобіль Осмаєва.

"У нас є інформація, що в Україні вже затримали людину з вибухівкою, яку він мав підкласти Адаму (Осмаєву – 5.UA) під машину. Поки ми деталі не озвучуємо", – розповіла Окуєва.

Вона також додала: "Нам постійно надходить інформація з різних джерел, що ФСБ займається тим, щоб ліквідувати Адама. Плюс кадирівці. Кадиров взагалі сходить з розуму. Він по 100 тисяч кожному, ледь не безхатченку дає, який погоджується "хоч щось зробити".

За словами жінки бійця, у батальйон ім. Джохара Дудаєва, командиром якого був Адам Осмаєв, могли підіслати "кадирівців".

"У мене є підозри, що такі люди у нас були. Просто в батальйоні відчуваєш себе набагато більш захищеною, ніж на вулиці в Києві. Тут нас двоє, в батальйоні – наші товариші, всі зі зброєю. Якщо хтось спробує здійснити замах, при цьому вийти живим з батальйону буде майже не можливо", – зазначила Окуєва.

"З того, що можу згадати: коли йшли активні бойові дії, у мене в розгрузці, там де знаходиться боєкомплект, була граната, з якої майже повністю витягнули чеку. Якщо б ми цього не помітили, чека випала і граната вибухнула б. Ніхто б не встиг зреагувати. Дякувати Богу, розгрузку взяла не я, а Адам і ще одна людина. Вони встигли помітити це і вставити чеку. Випадково її витягнути неможливо. Хтось спеціально це зробив з розрахунку, що я не подивлюсь на розгрузку, і Адам буде поряд", – пригадала Окуєва. 

Нагадаємо, 1 червня на столичному Подолі кілер здійснив замах на життя добровольців АТО Адама Осмаєва та його дружини Аміни Окуєвої. Унаслідок цього поранення отримали Осмаєв та кілер. Обох шпиталізували.

А вже 2 червня стало відомо, що український політик уже впізнав кілера, який здійснив замах на Осмаєва і Окуєву.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Стрілянина на Подолі: Кілер здійснив замах на життя ветерана АТО Адама Осмаєва

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві в Дарницькому районі сталася перестрілка – є поранений
Наступний матеріал
Польща замінить Україну серед непостійних членів Радбезу ООН: стало відомо, коли
Loading...