Аміна Окуєва
Аміна Окуєва Маяк

"Це була вже четверта зустріч": що розповіла дружина пораненого ветерана АТО Осмаєва

Нападник неодноразово зустрічався із подружжям під виглядом журналіста, що збирає матеріал для французького видання

Дружина добровольця АТО Адама Осмаєва, на якого напередодні було здійснено замах, розповіла про те, як кілер втерся у довіру до подружжя. Відповідне відео з'явилося в Youtube.

"Він послався на одного відомого мені в Україні журналіста. Він сказав, що йому порадили мене журналісти "Шустер live", – зазначила Окуєва.

За словами дружини Осмаєва, після отримання такої інформації вона зателефонувала знайомому, що працював на "Шустер live" та попросила підтвердити, що ця людина дійсно була журналістом з французького видання. У відповідь на це питання Окуєва отримала "так".

Вона також розповіла наступне: "Він справляв враження якоїсь європейської людини, інтелігентної людини. Але він дуже добре говорив російською з невеликим іноземним акцентом. Я також цьому здивувалася. Він розповів, що навчався у Петербурзі і отримав там журналістську освіту".

Також Окуєва зазначила, що були певні моменти, які викликали у неї сумніви щодо особи цього "журналіста". Як стало відомо, 1 червня була вже четверта зустріч подружжя з нібито французьким журналістом. До цього вони також зустрічалися та спілкувалися з ним.

Щодо моменту стрілянини, то дружина добровольця АТО розповідає, що це був автоматизм. "Це було як одна миттєвість. Він (кілер) одразу почав стріляти по Адаму, не по мені. Можливо, він не знав, що я озброєна. Я одразу вихопила пістолет", – згадує Окуєва про інцидент.

Зі слів Окуєвої, для неї дуже важливо та принципово, аби слідство знайшло замовників цього злочину. 

Нагадаємо, 1 червня на столичному Подолі кілер здійснив замах на життя добровольців АТО Адама Осмаєва та його дружини Аміни Окуєвої. Унаслідок цього поранення отримали Осмаєв та кілер. Обох шпиталізували.

Згодом радник голови МВС Антон Геращенко розповів про особу стрілка та його дивні "маневри".

Попередній матеріал
"День тиші" в АТО: терористи 28 разів відкривали вогонь проти бійців ЗСУ
Наступний матеріал
Луценко: Екс-громадянина РФ хотіли силоміць повернути на "історичну батьківщину"
Loading...