5 канал

Замах на Осмаєва: У стрілка виявили паспорт на ім'я Олександра Дакара

Останній раз нападник повернувся з Росії у середині травня - тоді і вирішив зв'язатися із ветераном АТО

Чоловік, що намагався поцілити у добровольця АТО Адама Осмаєва та його дружину Аміну Окуєву, представився журналістом французької газети "Le Mond" Алексом Вернером, а після відкрив стрілянину. Про такі деталі інциденту повідомив радник голови МВС Антон Геращенко на сторінці у Facebook.

Він також детально розповів про особу стрілка.

"У кілера при собі виявлені документи громадянина України – Дакара Олександра Венусовіча, 1958 року народження. Зараз поліція і спецслужби перевіряють реальність існування такого людини і історію його життя", – повідомив Геращенко.

Утім, він зазначив, що радше за все, ця особа виявиться не Дакаром Олександровичем, а "зовсім іншою особою, що регулярно їздила в Росію для отримання інструкцій з Центру".

За даними правоохоронців, нападник отримав паспорт громадянина України 10 лютого 2016 року. Закордонний паспорт – 15 лютого 2016 року. Довідку про ідентифікаційний код – 11 лютого 2016 року.

"Збіг? Не думаю!" – прокоментував радник голови МВС.

"Останнє його повернення з РФ було у середині травня. Після чого даний громадянин раптом вирішив зв'язатися з Адамом Осмаєвим і Аміною Окуєвою під виглядом журналіста французької газети "Le Mond", - зауважив Геращенко.

5 канал

Він також повідомив, що слідство буде розглядати всі версії мотивів замаху на Адама Осмаєва і Аміну Окуєву.

"Там, звичайно, буде і чеченський слід, що найбільше будуть розкручувати російські пропагандистські ЗМІ та їхні посіпаки в Україні. Інша версія, яка очевидна у даному випадку, - це спроба добре продуманого і організованого замовного вбивства, підготовленого заздалегідь впровадженим в Україні кілером, підготовленим російськими спецслужбами", - написав Геращенко.

Як стало відомо, наразі Адама Осмаєва з двома кульовими пораненнями шпиталізували до лікарні Києва. Туди ж направили і "кілера-невдаху". За даними медиків, їхньому життю нічого не загрожує. "І кілер, і Адам Осмаєв знаходяться під охороною спецпідрозділів поліції. Також вжито заходів для недопущення того, щоб кілер покінчив життя самогубством", – додав Геращенко.

Нагадаємо, 1 червня на столичному Подолі кілер здійснив замах на життя добровольців АТО Адама Осмаєва та його дружини Аміни Окуєвої. Унаслідок цього поранення отримали Осмаєв та кілер. Обох шпиталізували.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Стрілянина на Подолі: Кілер здійснив замах на життя ветерана АТО Адама Осмаєва

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Ніхто не забутий, ніщо не забуте": ГПУ скерувала до суду 99 справ про держраду суддів у Криму
Наступний матеріал
Трамп офіційно оголосив про вихід США з Паризької кліматичної угоди
Loading...