http://dnpr.com.ua/

Замах на Осмаєва: ветеран АТО в лікарні, його стан важкий

Як відомо, 1 червня на столичному Подолі кілер здійснив замах на життя добровольців АТО Адама Осмаєва та його дружини Аміни Окуєвої

Дружина добровольця АТО Адама Осмаєва, на якого напередодні було здійснено замах, розповіла про стан пораненого. Лікарі оцінюють його як важкий, але стабільний, написала Аміна Окуєва на сторінці у Facebook.

"Дякую всім, хто переживав і молився. За Милості Всевишнього все гаразд. Стан Адама важкий, але стабільний", – йдеться в повідомленні.

Крім того, Окуєва написала, що зупинила кілера з нагородної зброї. "Велика подяка всім, і в першу чергу, моїм колишнім колегам з МВС і товаришам по службі", – додала дружина пораненого ветерана АТО.

Нагадаємо, 1 червня на столичному Подолі кілер здійснив замах на життя добровольців АТО Адама Осмаєва та його дружини Аміни Окуєвої. Унаслідок цього поранення отримали Осмаєв та кілер. Обох шпиталізували.

Згодом радник голови МВС Антон Геращенко розповів про особу стрілка та його дивні "маневри".

Довідка: Ім'я Адама Осмаєва стало відомим на всю Україну у лютому 2012 року, коли його заарештували в Одесі за підозрою в буцімто організації вибуху в одній з квартир міста. Але значно більший резонанс викликав інший закид на його адресу: нібито він зі спільником готував замах на Володимира Путіна, тодішнього прем’єр-міністра Росії.

Європейський суд у справах людини радив Україні не видавати Осмаєва Росії. Уже після Революції Гідності, у листопаді 2014 року його звільнили з-під варти. У лютому 2015 року Осмаєв, після загибелі Іси Мунаєва, став новим командиром чеченського добровольчого батальйону імені Джохара Дудаєва.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Стрілянина на Подолі: Кілер здійснив замах на життя ветерана АТО Адама Осмаєва

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Продюсер: Українські "гастролери у Московії" - це пропагандистська картинка "правильних українців"
Наступний матеріал
США презентували найбільший у світі літак для запуску космічних ракет Stratolaunch
Loading...

Замах на Осмаєва: У стрілка виявили паспорт на ім'я Олександра Дакара

Стрілянина на Подолі: цілили в ветерана АТО Адама Осмаєва та його дружину Аміну Окуєву

У Києві на Подолі сталася стрілянина – двоє чоловіків поранені