Facebook / За Чай.com

"Детективна історія": екс-працівник "Шустер Live" розповів, як кілер вийшов на Окуєву

Олександр Стукало заявляє, що не підтверджував Аміні Окуєвій особу французького журналіста

Колишній гостьовий редактор програми "Шустер Live" Олексій Стукало прокоментував заяву Аміни Окуєвої щодо підтвердження особи французького журналіста.

Зокрема, він пише, що кадировський кілер дійсно вийшов на Осмаєва та Окуєву через "Студію Савіка Шустера".

"З приводу заяви Аміни Окуєвої можу повідомити наступне. Дійсно, 22 травня до мене звернулася помічник Савіка Шустера Неля Шелякіна з проханням надати контакт Аміни Окуєвої. Дійсно, 22 травня Аміна звернулась до мене із запитанням про те, чи брав якийсь Алекс Вернер її контакти на Студії Шустера. І я дійсно відповів ствердно. Тому що це була правда", – зазначив він на сторінці у Facebook.

Крім того, він підтвердив, що 26 травня Аміна Окуєва знову питала у Facebook, чи відомо йому, ким є Вернер. "Але я їй не відповів взагалі, тому що був зайнятий, а потім елементарно забув", – стверджує Олексій Стукало.

Зі слів Стукало, він не давав і не міг давати жодних рекомендацій щодо Вернера, оскільки ніколи з ним особисто не спілкувався. "Контакти Аміни Окуєвої мене попросила саме Неля Шелякіна", – написав екс-гостьовий редактор програми Шустера.

Нагадаємо, раніше Аміна Окуєва розповіла, що нападник, який представився французьким журналістом, отримав про неї інформацію у журналістів "Шустер live"

За словами дружини Осмаєва, після отримання такої інформації вона зателефонувала знайомому Олексію Стукало, що працював на "Шустер live", та попросила підтвердити, що ця людина дійсно була журналістом з французького видання. У відповідь на це питання Окуєва отримала "так".

Стрілянина на Подолі: Кілер здійснив замах на життя ветерана АТО Адама Осмаєва

/
/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, 1 червня на столичному Подолі кілер здійснив замах на життя добровольців АТО Адама Осмаєва та його дружини Аміни Окуєвої. Унаслідок цього поранення отримали Осмаєв та кілер. Обох шпиталізували.

А вже 2 червня стало відомо, що український політик уже впізнав кілера, який здійснив замах на Осмаєва і Окуєву.

Попередній матеріал
Польща замінить Україну серед непостійних членів Радбезу ООН: стало відомо, коли
Наступний матеріал
Радбез ООН розширив санкції проти Північної Кореї через випробування ядерної зброї
Loading...