Адам Осмаєв
Адам Осмаєв Аміна Окуєва/Facebook

Осмаєв успішно відновлюється після нападу: "На зло ворогам скоро знову буду в строю"

  Адам Осмаєв відзначив, що його дуже добре лікують медики

  Чеченський доброволець Адам Осмаєв, на якого 1 червня в Києві на Подолі було вчинено напад, успішно відновлюється після кульового поранення. Про це він написав на сторінці у Facebook.

  "Дякую всім, хто переживав. Був момент, коли здавалося, що настав час зустрітися з дорогими друзями, що віддали життя, захищаючи батьківщину, чи то на Кавказі, чи в Україні. Але Всевишній розпорядився інакше, і земні ангели з медиків Києва залікували так, що чи не краще, ніж раніше :) так що на зло ворогам скоро знову буду в строю, дасть Бог", – зазначив Осмаєв.

  Як повідомляв 5.UA, напад на Осмаєва і Окуєву стався 1 червня в Подільському районі Києва. За даними поліції, чоловік, який назвався іноземним журналістом, завчасно домовився із подружжям про зустріч. Коли вони сіли в автомобіль, зловмисник дістав із коробки пістолет "Глок" і вистрілив у груди Осмаєву. Окуєва з метою самозахисту відкрила вогонь у відповідь і поранила нападника.

  3 червня 2017 року слідчим слідчого управління Головного управління Нацполіції в місті Києві повідомлено про підозру 58-річному чоловіку, який вчинив замах на вбивство Адама Осмаєва та його дружини Аміни Окуєвої.

  Окуєва запевнила, що не думає, що найближчим часом російським спецслужбам вдасться повторити спроби нападу.

  Наразі екс-командир міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва Адам Осмаєв та його дружина Аміна Окуєва перебувають під посиленою охороною поліції.

  Попередній матеріал
  Не надав переваги в русі: На Київщині стався дорожній конфлікт зі стріляниною
  Наступний матеріал
  "Зберегти крісло прем’єра": Терезу Мей закликають піти у відставку
  Loading...

  Нападнику на Осмаєва та Окуєву оголошено про підозру

  Окуєва про агресію спецслужб РФ: "Не думаю, що найближчим часом їм вдасться повторити спроби нападу"

  "Детективна історія": екс-працівник "Шустер Live" розповів, як кілер вийшов на Окуєву

  Спроба замаху на ветерана АТО Осмаєва була не першою – дружина

  Як російський кілер, що намагався вбити подружжя добровольців, потрапив до України, не привернувши уваги СБУ – "Час. Підсумки дня"

  Окуєва: "Адам при свідомості, все розуміє, стан досить стабільний"