newsclub.zp.ua

Окуєва заявила, що разом із чоловіком Осмаєвим фізично і морально готувалася до замаху

  Можливого нападу ветерани АТО чекали щодня

  Дружина екс-командира міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва Аміна Окуєва заявила, що вони з чоловіком Адамом Осмаєвим знали про замовлення на їхнє вбивство. Більш того, морально та фізично готувалися до нападу. Про це вона сказала в інтерв'ю ТСН.ua.

  Жінка розповіла: "У нас була достовірна інформація, що замовлення на нас не в одне місце, а в безліч місць розсилається. Від Чечні доброзичливці з ризиком для себе повідомляли, що надходила інформація від наших спецслужб – і СБУ, і зовнішньої розвідки, – що саме російські спецслужби теж ці завдання ставлять і планують виконати. Але це різні напрями. Кадиров ніколи не зробить нічого зі своєї волі".

  За словами Окуєвої, 1 червня 2017 року кілер під час замаху використав пістолет, при цьому можливість ураження людей мінімальна, а завтра він може використати вибухівку і поранити інших людей.

  Жінка додала: "Але ми готувались до цього морально і фізично, чекали щодня. Як ми могли так схибити, що таку підозрілу людину не розкусили і не позвали на прикриття когось із силових структур".

  Окуєва також сказала про кілера: "Судячи з того, як він спілкувався, його психологічна підготовка, дуже майстерно симулював європейський акцент, весь час розмовляв з європейським акцентом, він готувався не на кадировському подвір'ї, його ФСБ готувала або ГРУ, більш серйозні контори".

  Як повідомляв 5.UA, напад на Осмаєва і Окуєву стався 1 червня у Подільському районі Києва. За даними поліції, чоловік, який назвався іноземним журналістом, завчасно домовився із подружжям про зустріч. Коли вони сіли в автомобіль, зловмисник дістав із коробки пістолет "Глок" і вистрілив у груди Осмаєву, Окуєва з метою самозахисту відкрила вогонь у відповідь і поранила нападника.

  3 червня 2017 року слідчим слідчого управління Головного управління Нацполіції в місті Києві повідомлено про підозру 58-річному чоловіку, який вчинив замах на вбивство Адама Осмаєва та його дружини Аміни Окуєвої.

  Окуєва запевнила, що не думає, що найближчим часом російським спецслужбам вдасться повторити спроби нападу.

  Попередній матеріал
  Холодницький про Насірова: Досвід у справі Онищенка змушує перестрахуватися
  Наступний матеріал
  "Лава на лаву": На Хортиці 150 кремезних чоловіків зійшлися у традиційній козацькій забаві – відео
  Loading...

  Нападнику на Осмаєва та Окуєву оголошено про підозру

  Спроба замаху на ветерана АТО Осмаєва була не першою – дружина

  Як російський кілер, що намагався вбити подружжя добровольців, потрапив до України, не привернувши уваги СБУ – "Час. Підсумки дня"

  Окуєва: "Адам при свідомості, все розуміє, стан досить стабільний"

  Окуєва про агресію спецслужб РФ: "Не думаю, що найближчим часом їм вдасться повторити спроби нападу"

  "Голос бадьорий" – Окуєва розповіла, як почувається її поранений кілером чоловік Адам Осмаєв