КПВВ відкриті джерела

"Безвізовий ажіотаж в ОРДЛО": мешканці сходу ринули оформлювати паспорти – ІС

  Закордонні паспорти оформлюють на українських бланках, що залишилися після окупації Донбасу 2014 року

  Після запровадження безвізу з країнами ЄС для громадян України, в ОРДЛО різко зріс попит на закордонні паспорти. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook

  Закордонні паспорти оформлюють на українських бланках, що залишилися після окупації Донбасу 2014 року.

  "Після введення ЄС безвізового режиму з Україною на окупованих територіях різко зріс попит на закордонні паспорти, у т.ч. старого зразка. У "МВС ЛНР" за хабар у розмірі 400-500 доларів можна оформити закордонні паспорти старого зразка на бланках, які залишилися в підрозділах міграційної служби після окупації районів Луганської області у 2014 році. За більш скоромну суму здійснюється вклеювання фотографій в паспорти громадян при досягненні ними 25 і 45 років і ставиться недійсна печатка, також залишена на момент окупації", - зазначив Тимчук.

  Натомість, протягом останніх двох місяців фіксуються непоодинокі факти навмисного псування так званими "прикордонниками" "Л/ДНР" українських паспортів.

  "При проходженні КПВВ на Донбасі вони навмисне ставлять штампи з гербами псевдореспублік в паспорти громадян, що виїжджають з окупованих територій", - розповіли в ІС. 

  Попередній матеріал
  Поліція допитала кілера, який стріляв у Осмаєва
  Наступний матеріал
  Ще на рік: Сьогодні Рада ЄС без обговорення продовжить санкції проти РФ
  Loading...