Twitter / Петро Порошенко

Українські вчителі більше не будуть робити перепис учнів

За даними уряду, ведення обліку дітей шкільного віку здійснюють районні, районні у містах держадміністрації та міські, селищні, сільські ради, у тому числі ОТГ, їхні виконавчі органи із залученням відповідних територіальних органів Нацполіції та служб у справах дітей

Українські вчителі більше не будуть робити перепис та вести облік дітей, охоплених освітою. Таке рішення під час засідання прийняв уряд сьогодні, 13 вересня 2017 року, затвердивши Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, повідомляє прес-служба уряду.

Під час засідання прем’єр-міністр України Володимир Гройсман нагадав, що у рамках цьогорічної серпневої конференції педагогічних працівників до нього зверталися вчителі з проханням зняти з них обов’язки щодо "всенавчу".

За даними уряду, ведення обліку дітей шкільного віку здійснюють районні, районні у містах держадміністрації та міські, селищні, сільські ради, у тому числі ОТГ, їхні виконавчі органи із залученням відповідних територіальних органів Нацполіції та служб у справах дітей. Їм заборонено залучати працівників навчальних закладів до організації та ведення цього обліку.

Також відомо, що раніше міністр освіти і науки України Лілія Гриневич наголосила, що "вчителі не мають ходити по будинках та шукати дітей, не охоплених навчанням, адже це завдання соціальних служб".

Із дощем і запальними танцями: Порошенко побував на відкритті школи на Харківщині – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Творці Apple та Siri відвідають Україну
Наступний матеріал
На ті самі граблі: у Києві скасували концерт Орбакайте, який через протести неодноразово переносили

Проект нової школи взялися пілотувати 100 шкіл по Україні – МОН

Як адаптувати дітей до навчання після тривалих канікул – поради психолога

Перший раз у перший клас: принц Джордж став учнем початкової школи

Цікаві нововведення: як школи розраховуватимуть канікули для дітей

Інтерактивні ігри та пікнік: яким було 1 вересня у столичній гімназії

Певно найхоробріші першачки: День знань у прифронтовій Авдіївці – фото