5 канал

Інтерактивні ігри та пікнік: яким було 1 вересня у столичній гімназії

Натхненниками цьогорічного Дня знань у гімназії стали подружжя вчителів інформатики та української мови – вони й розробили незвичне свято для школярів

408 тисяч першачків цього року приймають у школах. Для них, а також для інших учнів, Міністерство освіти вперше запропонувало не проводити традиційні лінійки на 1 вересня. У столиці ідею підтримали. Школи організували навчання на природі, відвідання музеїв і творчі фестивалі, передає кореспондент"5 каналу". 

На "інтелектуальному пікніку" у столичній Гімназії східних мов побувала – вишиванки та джинси. Напередодні 1 вересня батьків цієї гімназії ошелешили новиною: традиційні костюми і піджаки можна не одягати. А ще варто взяти каремати, бо перший урок "Інтелектуальний пікнік" запланували на галявині.

"У такій формі діти більше товаришують, стають міцним колективом", – переконана вчителька гімназії Людмила Масловська.

Активність на свіжому повітрі сучасним школярам до вподоби. Вони згадують, як нудьгували попередні роки на традиційних лінійках.

Повністю відмовлятися від зборів дітей та вчителів в одному місці не стали і провели 10-хвилинку, але це аж ніяк не традиційна лінійка. Це інтерактивна гра із сюрпризом.

Директорка, а з нею і заступниці і вчительки дозволили старшокласникам себе зв'язати мотузками. Це також частина свята Першого дзвоника. Визволяти викладачів учням довелося, відгадуючи загадки. Розваги поєднали із повторенням матеріалу за попередні навчальні роки.

"Вони приходять на свято, а не на рутинну роботу 1 вересня. На свято!" – кажуть вчителі Михайло та Надія Герасимчуки.

Натхненниками цьогорічного Дня знань у гімназії стали подружжя вчителів інформатики та української мови. Вони кажуть,що за власною ініціативою пробували урізноманітнити свято і раніше. Торік перед першачками та школярами з'явилась велика панда. А цього року ідейні натхненники вже мають офіційний дозвіл на зміну радянської системи.

Як батьки оцінюють таку ініціативу та що чекало на школярів 1 вересня – дивіться у сюжеті:

Дар'я Феденко та Сергій Новіков, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Мам, я вже доросла": як минуло святкування 1 вересня – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Освітяни на варті": в Івано-Франківську згадали полеглих у боях за Україну студентів"
Наступний матеріал
Наскільки щасливими почуваються українці – дослідження
Loading...