5 канал

Мальвіни та Незнайки: у кого перевтілились вчителя у Луцьку на 1 вересня

Замість вислуховувань нудних й незрозумілих зазвичай промов чиновників та депутатів першачкам однієї з луцьких шкіл влаштували неформальний день знань у вигляді ігрового квесту

Замість традиційної лінійки – гра. Ярослава та ще понад півтори сотні першокласників цієї школи виконують завдання квесту. Педагоги перевдягнулися в Білосніжку, Мальвіну, Незнайка та інших казкових персонажів.

"Дітки-першокласники подорожують від станції до станції, виконують різні завдання. І коли виконують його правильно, вони отримують пазлик, який після закінчення п'ятої станції дасть змогу їм скласти малюнок, що й дасть змогу наприкінці потрапити їм у стіни 21-ї гімназії", – розповідає вчителька Наталія Шпалерчук.

Ідея провести неформальний День знань у цій гімназії виникала ще кілька років тому, але втілили її лише тепер.

"Коли школа зустрічає дитину з таким святом, коли це йде квест, коли йдуть розгадки, коли ніхто нікого не чіпає – ти стій тут, стій так, стій прямо чи ще якось – це набагато простіший варіант для дітей, так що супер", – ділиться враженнями мати першачка Людмила Байбула.

Допомагають на кожному етапі квесту першачкам майбутні випускники. Старшокласники зізнаються, що у них такого 1 вересня  не було.

"Лінійка була досить нудною. Було нудно стояти – навіть не пам'ятаю, що там було. Пам'ятаю тільки, що плакала, коли пускали кульки в повітря. А от сьогодні було дуже цікаво. Я навіть трішки заздрю їм, тому що в мене не було такого", – каже учениця 11 класу Оксана Дацюк.

А ось квітів учителям гімназії цього дня не дарують вже третій рік поспіль. Заощаджені гроші на букетах жертвують на будівництво храму у Волновасі. Там у травні 2014 року, в бою з російським агресором загинули 17 бійців волинської 51-ї механізованої бригади.

Олег Ткачук, Луцьк, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Мам, я вже доросла": як минуло святкування 1 вересня – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Є 5 червоних ліній, за які Україна ніколи не перейде – політолог
Наступний матеріал
Масштабна аварія з 5 авто: бензовоз перекинувся у кювет, дизпаливо заповнило дорогу
Loading...