Facebook / Петро Порошенко

"Сучасна красуня": на Харківщині відкрили нову школу з мультимедіа обладнанням

На Харківщині відкрили першу за останні 12 років зведену з нуля загальноосвітню школу

Відсьогодні в селищі Пісочин 640 учнів розпочали заняття у сучасній триповерховій будівлі, спеціально обладнаній також і для школярів з особливими потребами.

Шестикласниці Владиславі Сімоненко вже кортить потрапити до нової школи. Роздивитися її зсередини ніхто з учнів ще не встиг.

"Нова, гарна дуже, вчитель тут добрий – класний керівник. Хочеться роздивитися, яка в нас буде актова зала, спортзал, оглянути школу повністю та познайомитися з новими викладачами", – каже шестикласниця Владислава Сімоненко.

Місць у двох старих школах на всіх не вистачало. Дехто своїх дітей через відсутність школи возив за кількадесят кілометрів – аж у Харків. Тепер потреба така відпала.

Ще два роки тому на місці новенької школи була пустка. Уперше за останні дванадцять років на Харківщині навчальний заклад звели з нуля. Учнів і батьків вітає Президент України.

"78 мільйонів було заплановано для будівництва цієї красуні, з них 49 мільйонів – це кошти державного бюджету, який демонструє, що це є пріоритет для нас, державної влади. На сьогоднішній день школа готова, а витрачено близько 74 мільйонів. Чотири мільйони ми зекономили через електронні процедури, через контроль видатків, через прозорість, боротьбу з корупцією", – зазначив Президент.

Сучасна триповерхова будівля обладнана пандусами, системою безбар'єрного доступу до будь-яких  приміщень, вже сьогодні запрацював ліфт спеціально для того, щоб вільно пересуватися класами могли учні з особливими потребами. Тут новітнє обладнання, яскраві меблі, мультимедійні дошки.

Як же виглядає школа-красуня – дивіться у сюжеті:

Світлана Дашкевич, В’ячеслав Кузьменко, Харківська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Мам, я вже доросла": як минуло святкування 1 вересня – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Супрун про засади медреформи: Ми ходимо до лікаря без гаманця і самі вибираємо собі сімейного лікаря
Наступний матеріал
Супрун: Є ідея створити систему телемедицини, щоб лікарі в селах могли консультуватися з лікарями в містах