Школярі_школа
Школярі_школа mon.gov.ua

МОН: Уже готовий проект професійного стандарту вчителя початкової школи

У МОН підіймають соціальний статус вчителя, адже "він повинен стати партнером учня"

Вже готовий проект професійного стандарту вчителя початкової школи, після загального обговорення він буде впроваджений. Про це в ефірі "5 каналу" заявив перший заступник міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець. 

Він сказав: "У нас є ціла низка питань, які дебатуються. Чи може людина з кваліфікацією молодшого спеціаліста іти в початкову школу… Колись в 50-ті роки ХХ століття це був спосіб закрити проблему неграмотності. Зараз виглядає однозначно, що кваліфікації молодшого спеціаліста для початкової школи мало. І дехто вважає, що має бути як мінімум магістр. Як готувати? Ми маємо випадки, коли людина закінчує педагогічний університет, пройшла і методику, і психологію, і все, а у клас пускати її не можна, бо у неї нема до цього хисту... Тому ми робимо наступне. Крім того, що ми хочемо змінити концепцію вищої освіти, … ми плануємо до кінця року прийняти професійний стандарт вчителя початкової школи. Вже фахівці перший проект з допомогою міжнародних експертів надіслали, ми зараз будемо обговорювати, радитися. Такий стандарт треба написати".   

Ковтунець також сказав, що у МОН підіймають соціальний статус вчителя, адже "він повинен стати партнером учня, ми започатковуємо підтримку творчих вчителів".

Дивіться також відео за темою:

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Мам, я вже доросла": як минуло святкування 1 вересня – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Земля з-під ніг: які наслідки обвалу 100-метрової ділянки під Одесою
Наступний матеріал
Будь-які пошуки домовленості з Москвою для Трампа є токсичними – експерт
Loading...