Порошенко, річниця безвізу
Порошенко, річниця безвізу 5 канал

У столиці флешмобом "Пишаюсь українським паспортом" відзначили другу річницю безвізу – як це було

Читайте по-русски
Учасники флешмобу – а це переважно молодь – демонстрували власні біометричні паспорти та співали національний гімн

Річницю безвізу відсвяткували у столиці, на новому пішохідному мості на Володимирській гірці. Там улаштували акцію "Пишаюсь українським паспортом".

"Ми малюємо паспорт України, це закордонний паспорт. Ми хотіли привітати Україну з безвізовим режимом. Ми дуже радіємо тому, що можемо подорожувати без кордонів, тобто ми громадяни світу фактично, і сьогодні хочемо відзначити цей день", – кажуть учасники акції.

Учасники флешмобу – а це переважно молодь – демонстрували власні біометричні паспорти та співали національний гімн. У святкуванні також взяв участь 5-й президент України Петро Порошенко. За його словами, за 2 роки з моменту запровадження безвізового режиму, біометричні паспорти отримали вже близько 12 млн українців.

"Я вважаю, це одне з найважливіших здобутків, тому що молоді треба подорожувати, навчатися, дивитися, як в інших країнах. Я пам'ятаю, як відвідувала країни до цього, – це була дуже складна процедура: очікування, отримування, ще гроші платити", – зауважує голова ГО "Солідарна молодь" Дінара Габібулаєва.

"Безвіз – це не про перетин кордону, це не про те "о немає черг у візові черги". Безвіз про те, що нашою спільною командою, мільйонами українців, ми нарешті припинили таку шкідливу для України багатовекторність, це про те, що після Угоди про асоціацію це другий крок до повноцінного членства України в Європейському Союзі", – наголосив Петро Порошенко.

Як повідомляв 5.UA, від початку дії безвізового режиму українці здійснили 42,6 млн поїздок до країн Європейського Союзу. Зазначається, що 9,2 млн громадян України перетнули кордон за біометричними паспортами. За даними ДПСУ, найбільша кількість наших співвітчизників – понад мільйон осіб – перетнули кордон із Польщею.

Попередній матеріал
Прокурори задоволені: у справі "беркутівців" допитали важливих свідків – що з'ясували
Наступний матеріал
Parimatch розіграє 10 вік-ендів у Барсі з відвідуванням Камп Ноу
Loading...

Україна домовилася про безвіз із Коста-Рикою

Для українців безвізовою стане ще одна країна

П'ять років Порошенка у цифрах: у BBC порахували, яку країну лишає Президент

Українці можуть подорожувати без віз до ще однієї країни

Два роки безвізу: чому українцям відмовляють у в'їзді до ЄС і що з цим робити

Чи відберуть в України безвіз після виборів: пояснення дипломата