ar.volyn.ua

Більш як 9 мільйонів українців та 40 млн відвідин ЄС: у ДПСУ розповіли про результати дії безвізу

Читайте по-русски
Станом на тепер перетнули кордон за біометричними паспортами 9,2 млн громадян України

Від початку дії безвізового режиму українці здійснили 42,6 млн поїздок до країн Європейського Союзу. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

  • Скільки українців скористалися

Зазначається, що 9,2 млн громадян України перетнули кордон за біометричними паспортами, з них майже 3 мільйони українців прямували без віз, з новими біометричними паспортами, тобто скористалися режимом безвізу.

  • До якої країни їздили найбільше

За даними ДПСУ, найбільша кількість наших співвітчизників – понад мільйон осіб – перетнули кордон із Польщею. Також для українців були активними ділянки кордону з Угорщиною та Румунією, де перетин кордону за безвізовим режимом становив понад 350 тисяч та більш як 245 тисяч осіб відповідно. Близько 226 тисяч осіб перетнули кордон зі Словаччиною. 

  • Найпопулярніший вид транспорту, аби скористатися безвізом

У відомстві додали, що майже мільйон українців скористалися авіаційним сполученням, а найменш популярним є морське сполучення – в такий спосіб перетнуло державний рубіж лише близько 500 осіб.

Повідомляється, що загалом за другий рік безвізу (з 11 червня 2018 року до 11 червня 2019 року) зафіксовано 2,35 млн поїздок українців-безвізовиків. А це в 4,2 рази більше, ніж за перший рік – 560 тис. осіб.

У ДПСУ також розповіли, що наразі 157 пунктів пропуску через державний кордон обладнано засобами біометричного контролю та підключено до баз даних Інтерполу, а сучасні технічні засоби дають змогу автоматично перевіряти всі типи біометричних документів.

Скільки українців скористалися безвізом
Скільки українців скористалися безвізомdpsu.gov.ua

В ефірі "5 каналу" речник ДПСУ Олег Слободян зазначив: такі дані свідчить, що дедалі більше українців віддають перевагу безвізовим поїздкам (винятково за біометричними паспортами), особливо з огляду на закінчення терміну дії віз, що були видані до 11 червня 2017 року.

Детальніше дивіться у відео:

Як повідомляв 5.UA, Україна регулярно укладає угоди про безвізовий режим з різними країнами. Так, 31 травня 2019 року Україна домовилася про безвіз із Коста-Рикою

Дивіться також фотогалерею за темою:

Безвіз із АОЕ, або "Мама, я в Дубаї": Чим заворожує "діамант пустелі" – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Карти Google показуватимуть природні катаклізми і прокладатимуть найбезпечніший маршрут
Наступний матеріал
У Дніпрі жінка продавала боєприпаси в підземному переході – фото
Loading...