Пенсія
Пенсія strana.in.ua

У Мінсоцполітики пропонують зобов'язати платити аліменти не тільки на дітей – подробиці

У випадку дітей до літніх батьків має бути жорстка відповідальність, наголосив міністр соцполітики

Міністр соціальної політики України Андрій Рева переконаний, що діти повинні платити аліменти на утримання літніх батьків. А тому пропонує ввести відповідальність за несплату аліментів на утримання батьків. Про це він заявив в ефірі спільного проекту "Радіо Свобода"

"Я вважаю, що у випадку дітей до літніх батьків має бути жорстка відповідальність – потрібно законодавчо ввести серйозну відповідальність – вони теж повинні платити аліменти на утримання батьків. У 51-й статті Конституції написано, що батьки зобов'язані утримувати свої неповнолітних дітей, повнолітні діти зобов'язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків", – наголосив Рева.

Він зазначив, що зараз Міністерство юстиції "воює зі злісними неплатниками аліментів". "Я вважаю – це дуже правильно. Подивіться, скільки тисяч дорослих чоловіків, які нормально почуваються, не вважають за потрібне давати кошти на виховання і розвиток своїх дітей. Буквально за місяць цим дітям більше 500 мільйонів гривень було перераховано такими недолугими батьками", – заявив Рева. 

Як повідомляв 5.UA, 6 лютого 2018 року набрав чинності закон щодо посилення відповідальності за несплату аліментів, який Верховна Рада ухвалила торік у грудні.

Законом визначені нові способи покарання боржників, які мають заборгованість зі сплати аліментів у розмірі, що перевищує суму, яка мала бути сплачена за 6 місяців. Так, встановлюється тимчасове обмеження таких осіб у праві виїзду за межі України, у праві кермування автомобілем, користуванні вогнепальною мисливською, пневматичною зброєю, у праві на полювання. Закон передбачає і "суспільно корисні роботи" для порушника.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Справжня краса віку не знає: українські бабусі та дідусі до моделінгу долучились – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Брудні" гроші з України стривожили США – ЗМІ
Наступний матеріал
"Ви не обираєте лікаря раз і назавжди": Супрун дала поради щодо підписання декларацій з лікарями
Loading...

Аліментників-боржників позбавили права вирішувати питання про виїзд дитини за кордон – Мін'юст

Мін'юст планує збільшення мінімального розміру аліментів

"Чужих дітей не буває": через несплату аліментів у розшук оголосили 7 тис. українців

Формула нарахування пенсій не зміниться, вона єдина – Рева

Миткалик: Скандал із Холодницьким – це конфлікт між інституціями

Настав час укласти договір: в Україні стартувала кампанія щодо вибору сімейного лікаря