Павло Петренко у Верховній Раді
Павло Петренко у Верховній Раді Урядовий портал

Заборона кермувати та виїжджати за кордон: Мін'юст хоче посилити покарання за несплату аліментів

В Україні понад 600 тисяч батьків ухиляються від сплати аліментів

Тим, хто не платить аліменти, можуть заборонити виїжджати за кордон, кермувати автівкою та навіть займатися мисливством. Як передає "5 канал", міністр юстиції Павло Петренко під час години запитань до уряду в парламенті наголосив: в Україні понад 600 тисяч батьків ухиляються від сплати аліментів. Тож закликав Верховну Раду підтримати законопроект про посилення відповідальності за несплату аліментів.

Злісних неплатників пропонують залучати до громадських робіт. І щоб спонукати виконувати свій обов'язок – можуть впровадити й інші санкції. Прізвища ж тих, хто не допомагає своїм дітям, опублікують у публічному реєстрі злісних неплатників аліментів на сайті Мін'юсту.

"Пропозиція – позбавити батьків, які ухиляються від сплати аліментів, можливості маніпулювати іншим із батьків через згоду на виїзд дитини за кордон з тим із батьків, хто сумлінно виконує свої обов'язки… Батько, який не платить аліменти та ще й шантажує: "Хочеш поїхати з дитиною на море – не подавайся на мене в суд. І тоді я дам тобі згоду виїхати на тиждень за кордон на море". Ми пропонуємо щоб така норма давала можливість мамі, яка проживає з дитиною, не бути заручником шантажу, а виїжджати на лікування і на відпочинок з дитиною до одного місяця", – зазначив міністр юстиції у Верховній Раді.

Дивіться також фотогалерею:

Любі донечки: Родина фотографів зробила зворушливий проект про роль батька у вихованні дівчаток

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Антивоєнний маніфест: гурт ONUKA презентував сингл із майбутнього альбому MOZAЇKA
Наступний матеріал
МВС має намір видавати перше водійське посвідчення на два роки
Loading...