пенсійне посвідчення

Формула нарахування пенсій не зміниться, вона єдина – Рева

Раніше у Кабміні заявили про наміри нейтралізувати дисбаланси у пенсійній системі

Введена формула нарахування пенсій – єдина, і змін до неї вносити не планують. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає "112 Україна"

"Коли люди працювали у тих соціально-економічних реаліях, а це практично реалії колишнього Радянського Союзу, не було соціальної справедливості в їх соціальному забезпеченні, тобто в їхніх зарплатах. Люди мають великий стаж і маленькі заробітки. У результаті застосування єдиної формули вони отримали менші підвищення, ніж ті, які мали більший заробіток. Але це не значить, що формула погана", – зауважив міністр.

Він пояснив: "Формула - це дзеркало. Воно відобразило соціально-економічні реалії, а вони були несправедливі. Тепер потрібно зробити деякі коригування щодо того, щоб ці люди, які виконали умови пенсійного страхування і мають повний стаж, мали й достойну пенсію. Але підкреслюю: це не означає, що буде змінена формула нарахування пенсій. Вона введена, вона є єдиною, і вона буде і надалі використовуватися для розрахунку пенсій".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Кабмін планує нейтралізувати дисбаланси у пенсійній системі. Зокрема, Мінсоцполітики ініціює збільшення ролі стажу роботи порівняно із зарплатою при нарахуванні пенсії для пенсіонерів з великим стажем роботи. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Справжня краса віку не знає: українські бабусі та дідусі до моделінгу долучились – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Трагедія на Житомирщині: у будинку виявили тіла 8 людей
Наступний матеріал
У "Нафтогазі" розповіли про новий арбітраж через занижену вартість транзиту газу