дитсадок
дитсадок foto

У Міносвіти повідомили, коли зникнуть черги в дитсадки

  Читайте по-русски
  Зараз у жодному регіоні України немає стовідсоткового охоплення дошкільною освітою дітей віком від 3 до 5 років

  Під час публічних консультацій з громадськістю заступник міністра освіти Любомира Мандзій повідомила, що Міністерство освіти та науки хоче до 2024 року ліквідувати чергу в дитячі садочки, зокрема протягом 2020 року створити ще 100 закладів дошкільної освіти по всій Україні, передає "Укрінформ".

  "До кінця 2020 року ми хочемо створити ще 100 нових дошкільних закладів. Зараз області подають перелік тих закладів, які вони вважають для себе пріоритетними. Загалом до кінця 2024 року ми маємо закінчити з поняттям черги в дошкільні заклади", – сказала Мандзій.

  За її словами, зараз у жодному регіоні України немає стовідсоткового охоплення дошкільною освітою дітей віком від 3 до 5 років.

  Як вважає посадовець, кроки до розв'язання цієї проблеми мають бути різними в містах і в невеликих містечках чи селах, тому міністерство розглядатиме різні форми надання дошкільної освіти – приватні дитсадки, збільшення кількості груп короткого перебування в дошкільних закладах, створення дошкільних закладів на базі закладів освіти, центрів раннього розвитку тощо.

  Окрім цього, наголосила Мандзій, ще одним з питань, які МОН вирішуватиме наступного року, буде зміна статусу працівників дошкільних закладів освіти.

  Як повідомляв 5.UA, у результаті 135 обшуків на території трьох міст України (Миколаїв, Хмельницький та Одеса) в рамках кримінального провадження щодо неналежного харчування в навчальних закладах Миколаєва правоохоронці з'ясували, що вилучене під час обшуків у школах і дитсадках масло містить 99% немолочних жирів і за результатами проведених досліджень не є вершковим маслом.

  Попередній матеріал
  Для посилення кордонів: Франція надасть Україні 20 патрульних катерів
  Наступний матеріал
  "Знахабніли": армійці фіксують загострення біля Бахмутської траси – репортаж
  Loading...

  "Суспільство має розуміти, чим займаються науковці": у Києві почалися "Дні науки" (оновлено)

  Зарплата вчителів у новому році зросте: відомо на скільки

  У Міносвіти думають, де взяти 20 млрд на збільшення зарплати вчителям

  В Україні старшокласників навчатимуть фінансової грамотності – як це відбуватиметься

  Керівники дитсадочків і шкіл мають право не допускати нещеплених дітей до навчання – Гриневич

  Прес-конференція МОН і МОЗ на тему: "Чи будуть дітей без щеплень пускати до шкіл і садочків" – відео