www.consumer.gov.ua

99% немолочних жирів: на Миколаївщині у школах і дитсадках дітей годували неякісним маслом

  Зразки продукту були направлені для дослідження до ДП "Київський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології та специфікації"

  У результаті 135 обшуків на території трьох міст України (Миколаїв, Хмельницький та Одеса) в рамках кримінального провадження щодо неналежного харчування в навчальних закладах Миколаєва правоохоронці з'ясували, що вилучене під час обшуків у школах і дитсадках масло містить 99% немолочних жирів і за результатами проведених досліджень не є вершковим маслом, про таке повідомили на сайті Нацполіції Миколаївщини.

  "Вилучені під час обшуків матеріали, які важко назвати харчовими продуктами, за наявними результатами проведених досліджень не є вершковим маслом. Масова частка молочних жирів у цій продукції становить менше одного відсотка", – йдеться в тексті повідомлення.

  Так правоохоронці відреагували на заяву керівництва Комунального виробничого підприємства з організації харчування в навчальних закладах Миколаївської міськради, яке стверджує, що годувало дітей якісними продуктами.

  Слід зазначити, що вказані зразки були направлені для дослідження до ДП "Київський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології та специфікації".

  За результатами експертизи, представлені зразки продукції, виробником якого є ПрАТ "Хмельницька маслосирбаза", не відповідають вимогам ДСТУ "Масло вершкове ТУ" і містять у своєму складі більше ніж 99% немолочних жирів та взагалі не є вершковим маслом.

  Такі самі висновки були зроблені за результатами дослідження вилучених продуктів 21 лютого державним підприємством "Херсонський виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації".

  Попередній матеріал
  Журналістів "5 каналу" не пустили на конференцію Юлії Тимошенко
  Наступний матеріал
  Морпіхи отримали на озброєння нові бронеавтомобілі "Варта" – фото
  Loading...

  Рибна паличка, фрукти та шніцель: у шкільних їдальнях Одеси тестують пілотний проект "шведського столу"

  Уроки англійською та гра на барабанах: як запроваджують альтернативну освіту в столичній школі

  В Україну намагалися провезти 25 тонн цитрусових заражених карантинним організмом

  Перше в Україні рішення суду щодо булінгу – реакція Міносвіти

  Булінг в Україні: суд уперше ухвалив рішення про цькування в школі

  Грип у столиці: на карантин закрили 104 школи