День вчителя_школа_вчитель
День вчителя_школа_вчитель umoloda.kiev.ua

Зарплата вчителів у новому році зросте: відомо на скільки

  Читайте по-русски
  Додаткову виплату мають отримати 73,9 тисяч освітян

  Відповідно до бюджету, презентованого до другого читання у Верховній Раді, зарплати всіх освітян у новому році мають зрости на 9%, а молоді вчителі зі стажем до 10 років, зарплата яких нині найменша, наприкінці року отримають виплату в розмірі 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб станом на 1 січня 2020 року – майже 21 тисячу гривень. Про таке повідомляє "Радіо Свобода"

  Таким чином, додаткову виплату мають отримати 73,9 тисяч освітян.

  "Дуже важливо підтримати молодого вчителя. У нас є проблема, коли в школу часто не хочуть йти працювати молоді люди. Це означає, що в школах зараз залишається дедалі більше старших людей, які скоро мають вийти на пенсію, і з часом у нас виникне проблема, що навчати банально немає кому. Тому ми як держава зараз звертаємо увагу на становище саме молодих учителів. У них зараз умови оплати праці гірші – менші надбавки, але з іншого боку ми хочемо показати молоді, що бути вчителем – це престижно", – наголосив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

  В уряді стверджують, що наразі молодий учитель у середньому отримує майже на три тисячі гривень на місяць менше за досвідчених педагогів: молодий вчитель заробляє приблизно 5410 гривень у місяць, а досвідчений вчитель зі стажем 30 років – 8182 грн.

  За словами міністра освіти і науки України Ганни Новосад, цього року також в освітній субвенції вперше враховано актуальний, а не минулорічний контингент дітей.

  "Що це означає дуже простими словами: ми платили заробітну плату за кількістю дітей, яка значно менша від реалістичної. А насправді це означає, що ми просто не доплачували останні чотири роки заробітну плату вчителям. Ми нарешті цю проблему виправляємо і додаємо 2,2 млрд грн для того, щоб враховувати ту кількість учнів, яка є реалістичною. На сьогодні це дозволить усім регіонам повну надбавку за престижність, а не гратися надбавками, як це люблять робити на місцях", – сказала посадовець.

  Як повідомляв 5.UA, 23 вересня 2019 року в Міносвіти повідомили, що в проєкті бюджету немає коштів для підвищення зарплати вчителям з 2020 року

  Попередній матеріал
  Таємнича загибель у Прилуках: дядько підлітка розповів деякі деталі
  Наступний матеріал
  Тарань, молодий судак і короп: на Херсонщині зафіксували масовий мор риби
  Loading...

  Час.Підсумки тижня з Анною Мірошниченко

  Тисячі вчителів вийшли на акцію протесту до парламенту – що вимагають

  Під ВР вийшли кілька тисяч незадоволених учителів – чого вимагають від нардепів

  "Постановка у стилі Путіна?": ЗМІ з'ясували, з ким міг зустрічатися Зеленський у Золотому

  У Харкові вихователі дитячого садочка загубили трирічного хлопчика – подробиці

  У проєкті бюджету немає коштів для підвищення зарплати вчителям з 2020 року – МОН