У Харкові вихователі дитячого садочка загубили трирічного хлопчика
У Харкові вихователі дитячого садочка загубили трирічного хлопчика 5 канал

У Харкові вихователі дитячого садочка загубили трирічного хлопчика – подробиці

Читайте по-русски
За те, що залишила дитину в небезпеці, виховательку можуть покарати до 2-х років позбавлення волі

У Харкові вихователі дитячого садочка загубили трирічного хлопчика. Зникнення виявила мама, коли прийшла за сином. Дитину дивом знайшов чоловік, який знає батьків хлопчика. Обставини інциденту з'ясовує поліція. Намагалася розібратися в ситуації і кореспондент "5 каналу" Оксана Нечепоренко.

У четвер трирічний Максимко не пішов до садка. Напередодні його там загубили. Тепер мама Аліна Флоря хоче перевести дитину до іншого дитячого закладу.

"Побачила, що дитини немає. Вихователь не знає, де дитина. Кому віддали, він сам пішов, теж не знаю. Жах", – каже жінка.

Перелякана жінка зателефонувала чоловікові. Малого шукали всюди. Знайшли випадково.

Артур Флоря, батько Максима, розповідає: "Розвізник піци проходив повз під'їзд, впізнав мого Сіна, забрав його, привів у піцерію поруч. Потім подзвонили дружині".

З'ясувалося, що Максим сам пішов додому. Що з ним відбувалося дорогою, ніхто не знає. Як дитина могла вийти за межі садка, у закладі говорити не хочуть. Журналістів усередину не пускає охорона.

Прокоментували випадок у міській раді, якій підпорядковані дитсадки. Запевняють: керівнику та виховательці вже винесли догану.

"Там була вихователька на підміні, основна захворіла і ясна річ, що вона в перший день і дітей не знала. Ввечері, коли вже почали розбирати дітей, прийшли батько з матусею з якоюсь дитиною, взяли свою дитину і за ними цей хлопчик ув'язався, і так з ними і пішов", – розповідає директор Департаменту з питань інформації та зв'язків із громадськістю Юрій Сидоренко.

Комунальний заклад тепер перевіряє поліція. Слідчі вже опитали підозрюваних і з'ясовують обставини інциденту.

Марина Колесниченко, старший інспектор райвідділу ГУ Нацполіції Харкова, каже: "Місце знаходження дитини було встановлено. Щодо хлопчика кримінальних чи адміністративних порушень не було скоєно. За даним фактом відомості внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань за статтею 135-й".

За те, що залишила дитину в небезпеці, виховательку можуть покарати до 2-х років позбавлення волі. Хоча завідувачка та працівники дитсадка вибачилися перед батьками, ті заяву з поліції забирати не планують.

Оксана Нечепоренко, В'ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал"

Попередній матеріал
Депутати ухвалили в першому читанні Держбюджет на наступний рік
Наступний матеріал
Юрчишин пояснив, який зв'язок між прес-марафоном Зеленського і затриманням Гладковського