прощання з Денисом Чаленком
прощання з Денисом Чаленком Facebook

Таємнича загибель у Прилуках: дядько підлітка розповів деякі деталі

Читайте по-русски
Спочатку слідчі переконували, що смерть хлопця була нещасним випадком і він загинув під колесами потяга

Правоохоронці почали розглядати кілька версій загибелі 14-річного Дениса Чаленка у Прилуках, серед яких – версія про вбивство, повідомляє "24 канал".

Раніше слідчі переконували, що смерть хлопця була нещасним випадком і він загинув під колесами потяга.

За словами Анатолія, дядька загиблого хлопця, від слідчих рідні досі не чули жодної конкретної інформації. Поліція закликає дочекатися результатів повторної судмедекспертизи, яку проводили у столиці 4 листопада, результати можуть бути готові вже 6-7 листопада.

Зазначимо, що після протестів, які спалахнули у Прилуках, поліція почала активніше займатися розслідуванням загадкової загибелі підлітка.

За словами родичів, правоохоронці попередньо встановили маршрут Дениса перед смертю. Слідчі вилучили записи з камер відеоспостереження і вивчають їх.

"Поліцейські вже хоча б говорять, що розглядають різні версії смерті Дениса. Бо в перші дні розглядали тільки нещасний випадок, а зараз розглядають і версію вбивства", – сказав дядько загиблого підлітка.

Він розповів, що не вірить у версію про нещасний випадок, бо на тілі племінника були синці. Отже, хлопця вбили, а тіло підкинули на залізничну колію, переконані рідні.

"Я сам його бачив, коли везли на другу експертизу. Ножових поранень у Дениса не було. Проте під очима були гематоми, видно було, що це побої", – сказав Анатолій.

Крім того, 4 листопада у Прилуках знову відбувся мітинг під місцевим відділком поліції. Активісти продовжують вимагати справедливого розслідування смерті хлопця. Поліцейські пояснили, що всі матеріали передані до Києва і справою тепер займаються столичні слідчі.

Нагадаємо, раніше від виконання службових обов'язків відсторонили начальника Прилуцького відділу поліції – через неналежне розслідування смерті підлітка, якого знайшли на залізничній колії.

Попередній матеріал
Збільшення ренти й удар по закордонних інвестиціях: Милованов хоче переглянути скандальний законопроєкт 1210
Наступний матеріал
Зарплата вчителів у новому році зросте: відомо на скільки
Loading...