Ганна Новосад
Ганна Новосад 5 канал

"Університети мають стати місцем нових ідей": новообрана міністр освіти привітала українців із Днем знань – відео

Читайте по-русски
Дітей в школах мають навчати лише хороші педагоги, сказала міністр

Із "Днем знань" привітала українців новообраний міністр освіти і науки Ганна Новосад. Задля цього записала відповідне відеозвернення, що його опублікувала на своїй сторнці у Facebook.

У ньому наголосила, що українські університети мають стати місцем нових ідей, а дітей в школах мають навчати лише хороші педагоги.

"Мені здається дуже символічним те, що свою роботу я починаю на початку нового навчального року. Все, що я маю в своєму житті, я маю завдяки освіті і хорошим вчителям. Я вірю, що в Україні вже є садочки та школи, які дають високу якість освіти та виховують щасливих і успішних дітей. Крім того, я вірю, що щасливих та успішних дітей можуть виховати лише успішні, професійні та вмотивовані вчителі. А тому наше спільне завдання зробити так, аби кожна українська дитина мала доступ саме до таких шкіл і саме до таких педагогів", – сказала міністр.

Крім того, Новосад пообіцяла пояснювати кожне своє рішення. Міністр сказала, що не має жодної амбіції робити все самотужки і планує покладатися на командну роботу.

"Я вірю в те, що будь-які зміни, будь-які реформи можна робити лише разом, лише командою. Гарантую, що я працюватиму командно разом із вами – з агентами змін. Я буду дослухуватися та чути вас, а також пояснювати кожне своє рішення", – пообіцяла вона.

Як повідомляв 5.UA, 29 серпня 2019 року Верховна Рада призначила новий Кабмін – залишилися Аваков і Маркарова.

Попередній матеріал
Ломаченко здолав Кемпбелла і став чемпіоном одразу за трьома версіями – відео бою
Наступний матеріал
Пам'ятні заходи з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни – відео