Ганна Федосеєва
Ганна Федосеєва Facebook

На Закарпатті вчителька-переселенка з Макіївки склала ЗНО на 200 балів – що і кому хотіла довести

Читайте по-русски
За вдалий експеримент Ганна Федосеєва отримала пам'ятні подарунки

Репетиторка з Мукачева, що на Закарпатті, Ганна Федосеєва отримала обласну відзнаку за експеримент: вона склала ЗНО з хімії та біології на 200 балів, аби довести учням, що скласти ЗНО на найвищий бал – просто і можливо. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Мене здивувало, коли після публікації результатів ЗНО я дізналася, що одною з 4-х двохсотбальників, що складали ЗНО цьогоріч, стала мешканка Мукачева Ганна Федосєєва, за фахом – вчителька інформатики, хімії та права, доцент Донецького університету, в минулому – мешканка Макіївки Донецької області. Ми вирішили відзначити експеримент пані Ганни і нагородити її разом з випускниками закарпатських шкіл, яких традиційно нагороджуємо в Закарпатській ОДА за найвищий бал зі ЗНО швейцарськими годинниками та ручками "Паркер", – розповіла директор Департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова.

Крім того, репетиторку нагородили пам'ятною відзнакою "Мудра сова".

Ганна Федосєєва теж прокоментувала свої успішні результати.

"У моєму житті було безліч іспитів, а от ЗНО ніколи складати не доводилося, і всі мої розповіді учням були не про власний досвід. Тож цього року я вирішила це виправити і скласти ЗНО особисто, побачити всі моменти організації, проведення іспиту і довести, що в складанні ЗНО на 200 балів нема нічого надскладного і недосяжного", – сказала вона.

Ганна Федосеєва
Ганна Федосеєва Facebook

Решта переможців з написання ЗНО на Закарпатті – це випускники сільських загальноосвітніх шкіл – Аделіна Федак, випускниця Лучківської ЗОШ (Мукачівщина) та Валерія Кашмей, випускниця Великоберезнянської гімназії. Обидві дівчини стали студентками, Аделіна Федак навчатиметься в Національному медуніверситеті ім. Богомольця, а Валерія Кашмей – у Буковинському університеті.

Як повідомляв раніше 5.ua, за результатами ЗНО з географії, майже 32% учасників вважають, що Антарктида розташована у Північній півкулі.

Попередній матеріал
Київ увійшов до рейтингу топ-50 найбільш дружніх міст світу
Наступний матеріал
"Ніяких українців або подібних до них": на знак протесту через ксенофобоське оголошення міський голова Гдині відвідав український ресторан
Loading...