ЗНО
ЗНО відкриті джерела

Свідомо вибрали здавати: понад 30% учасників ЗНО вважають, що Антарктида розташована у Північній півкулі

  Читайте по-русски
  Бойко наголосив, що лише 43,4% змогли правильно зіставити форми державного правління

  Директор Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко під час прес-конференції повідомив, що майже 32% учасників ЗНО з географії вважають, що Антарктида розташована у Північній півкулі. Про таке повідомив "Укрінформ".

  "Завдання з географії: "У якій півкулі відносно екватора розміщена Антарктида – Північній, Південній, Східній, Західній?" З точки зору психометрії завдання є абсолютно адекватним, воно оптимальне за складністю. 60% абітурієнтів правильно визначають, що це Південна півкуля. Але дивує інше – що майже кожен третій учасник тестування з географії, тобто предмета, який не є обов'язковим, а який свідомо обирають для участі в конкурсі на вступ до вишу, вважає, що цей материк розташований у Північній півкулі", – йдеться в тексті повідомлення.

  Крім того, в завданні, де треба було дати відповідь на запитання "Чому взимку середня температура повітря на сході України на 2-3 градуси нижча, ніж на заході?", майже 40% учасників обрали відповідь: "Тому, що височинний рельєф змінюється низовинним". 25% вважають, що це завдяки посиленню впливу акваторії Азовського моря, і лише 22% дали правильну відповідь – послаблення впливу циклонів з Атлантики.

  Бойко наголосив, що лише 43,4% змогли правильно зіставити форми державного правління та адміністративно-територіального устрою України та країн Великої сімки.

  Раніше Міністерство освіти і науки оприлюднило попередні цифри того, скільки абітурієнтів подали заяви до вищих навчальних закладів та які університети обирали найчастіше.

  Попередній матеріал
  Хакери скоїли напад на Європейський центробанк
  Наступний матеріал
  На Миколаївщині озброєні чоловіки хотіли викрасти бізнесмена
  Loading...

  Новий правопис і ЗНО: скільки років нові правила ще не включатимуть у тести

  Важче за географію та хімію: який відсоток нескладених ЗНО з історії України

  Міністр освіти Лілія Гриневич в програмі "Інформаційний вечір" – відео

  Результати ЗНО: у центрі якості освіти розповіли, як переглянути правильні відповіді

  Результати ЗНО вже відомі – скільки абітурієнтів подолали поріг "склав/не склав"

  London is the capital of Great Britain: сьогодні стартує ЗНО з англійської мови